Priznaky tehotenstva

michaela123

Ja sa chcem opytat ked som sa prvy krat milovala s priatelom nespravil sa do mna no bol bes kondomu ale ostala som este panna lebo ho do mna nedal cely ci je nejaka sanca ze som tehotna ked mi us 2 dni meska menstruacia .... vopred vam strasne moc dakujem

dada

ahojte vsetci...chcem sa vas spytat ci mozem byt tehotna ked som sa s priatelom milovali ale skusili sme anal no nestihol ho vcas vytiahnut a "ostriekal" ma tam dolu vsade aj po posve.myslite si ze by sa tie male pohyblive veci mohli dostat az do maternice???viem je to banalne ale ja mam strasny strach ze by som zostala tehotna pretoze ja po dietati vobec netuzim aspon teraz lebo studujem na VS a chcem ju dostudovat a dieta by mi to len stazilo kedze studujem dost narocnu skolu na cas,tak prosim poradte.dakujem.....

tasnim

normalne uz skratujem, chcela som napisat, ze test mi 2x vysiel negativne...;) ja si len zelam, aby bol pozitivny tak som to doplietla

tasnim

ahojte, kramy mi meskaju 5 dni, citim tlaky v podbrusku,ale inac nic, bradavky ma bolia, mam zapchu, toci sa mi hlava...uz sme sa s manzelom tesili, ze sa podarilo, ale 2x ukazal pozitivny vysledok..tak neviem..som nie som?

macko

mala som pohlavny styk s mojim chalanom.spravil sa vo mne ale pouzili sme kondom.po troch dnoch nsom si urobila tehotensky test bol negativny.je mozne aby som bola tehotna?pretoze som strasne nervozna.pred par dnami som citila vajecniky,take mierne tahanie ako keby mam dostat menstruaciu,a dnes ked som bezala som mala mensi krc v tejto oblasti.raz sa mi rano stalo ze mi bolo trocha nevolno ale nemusi to byt s toho?a ked moj chalan ma ubezpecil ze ten kondom aj potom skontroloval ze ci nahodou nieje poskodeny,ale som aj tak nervozna o tyzden mam dostat menstuaciu,ale newiem ci ju dostanem.prosim vas poradte mi hned som zufalaaaaaa.dakujem

dendi

No a ešte sa mi vyhodilo niekoľko vyrážok...obvykle sa mi vyhodia pred menzesom. No teraz sa mi vyhodili skôr...joj len dúfam, že to nič neznamená.

calmy

NO priznaky...ja som pred kramami strasne hladna - jogurt s polievkou a chrumkamije beznou zalezitostou. Tak to bolo ako som bola tehotna. Ziadne ranne nevolnosti, max. nizky tlak a bolo mi zle z jahodoveho dzusu. Ja som vlastne na druhy den po otehotneni vedela, ze sa nieco deje, takze to vycitis sama. Teraz som mavala aj ja nepravidelne kramy cca meskanie tyzden. Kupila som si test a negativny, potom prisli. Ked som bola tehotna tak mi test ukazal velmi vyrazne 2 palicky, cize v tomto smere testom velmi verim. Este ma nesklamali. By som povedala, ze ked si tehotna celkom s tebou mavaju hormony. Aspon u mna, vela pocitov dobrych, zlych a naraz, cize bola so mnou dost dobra sranda. Slzy a smiech. Ziadne bolesti brucha, prs, nic, hlavne tie hormony a odvtedy jahodovy dzus nepijem:-D

bejbynka

no ja som mavala kazde 2 mesiace a newem rpeco iba kayde 2 doktorka mi pwoedala ze toje normalne v mojom veku no nwm ale tehotna nesom zevraj takze bud toje tou dietou ale asi isto je to snej