Priznaky tehotenstva

22

prosim poradte mi..mozem byt tehotna aj ked sme to robili pocas menstruacie a pouzili sme ochranu?? bojim sa tak prosim poradte mi :(

fifi858

ahojte potrebujem poradit uz tyzden mi meska menstruaccia a boli ma brucho mam taske prsia no menzes sa nehcce dostavit obcasne ma boli hlava...

simuska

ahojte ja sa chcem spytat,ci je mpzne otehotniet ked uzivam antikoncepciu uz druhy mesiac,mam strasny strach ze som tehotna, pretoze ma bolia prsia!dakujem za odpovede

jablonkaa

majunka, kedy si mala poslednu menstruaciu? kedy pohlavny styk? ake bolo posledne krvacanie? to co si opisala moze byt kludne aj meteorizmus, teda naduvanie, alebo nevyprazdnene hrube crevo, pripadne x dalsich moznosti. preco mysliet hned na rakovinu? chodis pravidelne na preventivne prehliadky?

majunka

ahoj,..ja som sa len chcela spytat,ak by sa tu nachadzal nejaky doktor,...neviem ci som tehotna,alebo to je rakovina vajecnika,al.nieco take,...pretoze priznaky su asi take ze aj z toho aj z toho,..som casto unavena,a co som si vsimla,brucho mam nejke divne,...spicate a v podprusku tvrde nafuknute,..ale nieje okruhle,preto sa bojim skor tej rakoviny,...neviiem,..moze mi niekto poradit?please!:-((

patii

patii chod súrne na gyndu.
baby šuchat môžete ako chcete /naplno -naprazdno,ale musíte si poznať svoje telo.Čo vám hovorí Bazalna teplota ?
Je to modlitebná knižka ženy.Tak teplomer do vydavačky a denne od začiatku menzesu do druheho menzesu /mezes cyklus/ merať teplotu. ráno a večer,zapísať.Tak poznáš kedy máš ovulaciu(37,3 stup C =14 až 15 den vajíčko-plodne dni) a neplodne dni(36,6 až 36,7 ).Nezabudnite,že spermia muža vo vydavačke žije 24 hod(vyživuje jú progesteron,čo vyživuje aj tvoje vajíčko,ak sa vajíčko neoplodní produkcia progesteronu sa zastavuje).Ak nie je vajíčko tak nie je oplodnenie.