Priznaky tehotenstva

fforestka

ahojte, mam 22 rokov a doposial som mala vzdy pravidelnu menstruaciu ale ta posledna prisla uz po 17tich dnoch a ja mam obavy ci som v poriadku, som teraz na prazdninch v anglicku aj s priatelom a doposial sme mali pravidelny sex aj ked bez ochrany ale vzdy sme boli opatrny, myslite, ze je to normalne-sposobene zmenou prostredia alebo by som mohla byt tehotna? dakujem

jabe

Ruty,to by som rada vedela aj ja, lebo predtym, co som brala antikonceciu som mala 5 dni, uz neberiem rok a teraz mi trva 1 max 2, ale tehotna nie som zatial,takze si myslim ze ani ty.

dominika..

viem ze to znie hrozne ale nechcem byt tehotna a tiez sa za to vsetko hrozne hanbim ale viem ze uz mi to nie je na nic:(( niekde som citala ze potrat sa da spravit az do 12. tyzdna od poslednej menstruacie...je to naozaj pravda???a je tiez pravda ze pokial nemam 18 rokov potrebujem suhlas rodica???:(( prosim odpovedzet cim skor, lebo sa asi zblaznim:((((

lenulik:)

teraz uz moja neurobis asi nic...urob si test ak si tehotna ukaze ti to.ale bud pozitivna a uvidis ze nebudes tehotna.ak teda nechces byt

dominika..

ahojte...mam problem a neviem co s nim, pred mesiacom som spala s chalanom, mala som este slabulinku menstruaciu a bola som troska pripita, takze si nepamatam ci sme mali ochranu vlastne ani ci sme spolu spali...menstruacia mi meska uz druhy den:( co mam robit, prosiim pomozte mi :(

werika

prosim chcem sa opytat ci mozem byt tehotna ak sme mali s priatelom sex a sa nam zvliekol kondom a kym sme si to vsimli tak nejaky cas sme to robili bez neho..... ale neurobil sa do mna.... mozme byt z toho tehotná???? prosim napisete .....