Priznaky tehotenstva

lucya

pokial si myslis ze nutkanie na cikanie je z tehotenstva, tak sa trocha zamysli,este ti nema co tlacit na mechur...., takze to bude skor z prechladnutia, a skus chvilu pockat, test si zopakuj a az potom utekaj k lekarovi, ale zase ak chces mat hned istotu, tak chod, ved na co su tam, no nie??alebo aspon zavolaj doktorke, ta ti poradi lepsie

winki

bombicka...to neznamena ze si v tom. ked si zabudla zobrat viac raz po sebe tabletku tak tvoje telo je zblbnute a zacnes krvacat....chod okamzite k lekarovi da ti tabletky na zastavenie krvacania a zisti ci niesi aj tehotna ale to myslim ze nie.

monika86

ahojte baby chcem sa spytat nedavno som mala nechranene pohlavne styky s priatelom, snazime sa o babo...potom som dostala MS ale BT bola stale vysoka a MS som mala len tri dni. tehotenske testy mi vzdy vysli inak. no nedavno som si robila este jeden a ten bol negativny. teraz mam dlhsie problem ze som akoby prechladnuta stale mam nutkanie cikat az priliz casto. kazdu chvilu. dnes som si merala BT a mam ju vyse 37° konkretne 37,5° a chcela som podotknut ze s tym cikanim ma to preslo cca na dva dni. Prechladnuta nemam byt z coho a dnes ma zas chytilo cikanie a mam mensie tlaky v podbrusku.MS mam dostat az o dva tyzdne takze PMS to urcite nie je. Mam rozne zmeny nalad napr som neprimerane vybusna a chuti do jedla, som viac placliva a bez priciny. Mohlo by ist o tehotenstvo? Nechcem hned bezat k lekarovi lebo povie ze stresujem hned alebo ze sa neda utekat kazdu chvilu na kontrolu...tak neviem co skor tak by som bola rada keby ste mi poradili.

modrooká

Vidiš inana aj ja som sa pomýlila.Ja som písala prvé pohyby v 12-om,no chcela som v 20-om.Asi opačne som tlačila číslá.

Bombicka

Pred tyzdnom mi skoncil menzes. Beriem antiku no minuly tyzden som asi 3 tabl. zabudla uzit. Dnes rano ma bolelo brucho ako pred menzesom a mam spinenie. Je mozne ze som v tom? Tento tyzden maturujem, asi by ma slak trafil. Dik za odpoved

inana

Som sa pomýlila. Bolo to v piatom týždni. V piatom mesiaci som teraz a už mám zopár vyšetrení za sebou. Ospravedlňujem sa za dezinformáciu.

hope

ja ked som sla k lekarovi bola som v 8tt a plod som krasne videla, mimochodom lekar vie urcit graviditu uz v nejakom 4-5tt tusim.

modrooká

inana v piatom mesiaci?Mne povedali že od 5-ho týždna už pravdepodobne vie povedať čo tam mám.Prvýkrát ja som išla až v dvanástom týždni.Pekne hned aj na ultrazvuk.Doktorka mi ukázala kde bije srdce.Do dneska sa pamätam aký som mala ničomu neporovnatelný pocit.Kráčala som po ulici do roboty a nič som si nevšímala.Ako že v piatom mesiaci?Však už od 20-ho týždna má prvé pohyby,niekto už aj skôr cíti.Ja som to mala v 12-om.Pri druhom už skôr.Asi si sa pomýlila ked si tvoj príspevok písala.Neviem aký lekár ti mohol takéto povedať že až v piatom mesiaci.

daniela 29

vcera som si robila teh.test a vysiel pozitivne.no dnes rano som robila este jeden a uz som tehotna nebola.a mam take hnede vytoky ci co to je ako ked konci menstruacia.takze otazka znie co sa teda deje?

inana

Takto skoro nevie gynekológ určiť, či je žena tehotná. Aj mne to vedela povedať na 100% až v piatom mesiaci, kedy bol už plod dostatočne viditeľný. Ja som tiež išla hneď ako som nedostala MS, ale nevedela mi s určitosťou povedať. Ale mne vyšli dva testy po sebe pozitívne. Radšej ešte obetuj financie na jeden a ten by Ti už s určitosťou mal napovedať, či si, alebo nie. V tomto štádiu vie zistiť opuchy na maternici, alebo malé dutinky, ktoré môžu byť náznakom tehotenstva, ale aj nemusia. Ak Ti aj ďaľší test vyjde pozitívny, je vyššia pravdepodobnosť, že si v tom, ako plané poplachy. Skús ešte jeden.