Priznaky tehotenstva

miluna

Ssamaraa-vsak na toto si dostala vcera odpovedi dost.To musis pisat to iste v niekolkych temach,len si zmenis meno?To ti nestaci odpoved co ti dali vcera?Presne ten isty prispevok len v inej teme.

inana

Ala, zatiaľ nad tým nerozmýšľaj a počkaj ten týždeň. Možno potom tie príznaky ustúpia. Pred prvou som mávla týždeň aj viac pred MS bolesti hlavy a dva dni pred som išla umrieť na bolesť v podbrušku. Ak Ti meškajú, sprav si test. Zatiaľ sa len zbytočne stresuješ.

burinka

za 9 mesiacov si budes uz ista ;-) V sex temach je konkretne kazda druha tema podobna tvojej, tak tam mas vela nazorov a dokonca jedna totalne identicka od ssaamaraa (pravdepodobne si to aj ty ;-) Skor by som zasla na tvojon mieste na stranky ako otehotniet a pod. a naucit sa nieco o ludskom tele, ochrane... good luck

ala1234

som rada,ze som natrafila na taketo forum a bola by som rada,keby mi niekto odpisal prosim. maznali sme sa s priatelom,ale nemali sme sex. ked chcel ist dnu,stopla som ho.citila som ale,ze sa ma dotkol a mozno nieco mohlo ist dnu.ppvedal vsak,ze sa neurobil. tiez mam stale nejake cudne bolesti v bruchu,podbrusku,dufam,ze je to len stres. dnes rano ma trochu boleli aj prsia.je sanca,ze mozem byt tehotna aj ked sme nemali styk? prosim poradte.

dakujem

inana

Je somarina si myslieť, že ak nepoužívaš žiadnu ochranu, že nemôžeš otehotnieť. Sú fámy, že otehotnieš len v čase ovulácie, ako som tu už raz písala, otehotnieť môžeš hocikedy, len počas ovulácie je štatisticky najvyššia pravdepodobnosť. Ja som prvú počala ešte hneď prvý týždeň po krámoch. A tiež je fáma, že ak sa do Teba chlapec nevystrieka, že si chránená. Už aj výtok počas aktu obsahuje nepatrné percento spermií. Takže bez ochrany je to len čisto o šťastí a Ty si o šťastí ešte môžeš hovoriť. Najlepší spôsob, ako predísť otehotneniu, je antikoncepcia, alebo vnútromaternicové teliesko, čím máš problém vyriešený aspoň na päť rokov a v prípade tehotenstva pri interrupcii neplatíš, lebo je to zjavné zlyhanie antikoncepcie.mnoho šťastia.

jaja_17

mno tak priatel sa do mna na 100% neurobil lebo sa mi urobil na brucho...mno a som este dieta a bez kondomu preto leboo som myslela ze uz nemozem otehotniet

dodoanka

jaja_17: Urcite nie si tehotna. Ale to neznamena, ze sex teraz takto praktizujte a nic sa nemoze stat. A dufam, ze sa nebudes to iste vypytovat po kazdom sexe. Vies, najlepsie to predebatit s priaelom, bo on bol jediny pri tom a vie co sa presne udialo. Len nebud prekvapena, ked ti tu budeme pisat, ze takto otehotniet urcite nemozes a ty sa na nase ,,rady,, budes spoliehat a nehoda sa pritrafi. Rozmyslaj o ochrane a ak si dieta este nemozes dovolit, tak by som sa chranila 2x, ale asi si to mozes dovolit, ked dovolis sex bez kondomu, tak good luck.

jaja_17

ahojte v piatok som a sobotu sme sa s priatelom milovali bez kondomu neurobil sa do mna a dnes...teda v nedelu som dostala kramy...je mozne ze som otehotnela ked plodne dni su vraj medzii 12 a 16 dnom...a to mi kramy uz v piatok 2 dni meskali