Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

silviklh

lucia29 no ja robím v lekárni a u nás ženám napr,.ukazovalo,že nie sú a boli..to je bežné..ale bolo aj také,že jej meškalo,aj jej ukázalo stále,že je tehotná,ale vôbec nebola!

mataBB

no tak vidis, este aj mnzes nedosiel..tak asi tehotna si...niekde nastala chyba, pravdepodobne v uzivani, ani si si to neuvedomila..clovek moze byt precizny ale niektore chyby si proste ani neuvedomi

napr lubovnik bodkovany ovplyvnuje ucinnost moze byt napr v cajoch, vela zien to ani netusi

lionesssssss

lucka, je mi to ľúto, ale si určite tehotná. pozitívny test nemôže výjsť len tak, najmä ak ti mešká menzes. MUSELA (!!!!) si urobiť chybu v užívaní. nie si si jej síce vedomá ale určite si chybu urobila... nuž, stalo sa... držím palce

lucia297

Ale ved vsade sa hovori,ze s tabletkami sa neda otehotniet ak ich zena berie ako sa ma :( Hej,mam sedemdnovu pauzu a momentalne je piaty den a doposial som menzes nedostala. Vzdy mi chodil na druhy den,maximalne na treti,nikdy nie neskor. A teraz proste nic.

mataBB

pochybujem ze to bude nieco ine..este aj ked vysli 2 pozitivne...

naco si chces namyslat ze niesi tehotna ked si? na tom uz nic nezmenis, len sa s tym zmier

bezne lieky a bezne choroby neovplyvnuju vysledky tehotenskych testov

lucia297

silviklh, nehovor ani zo srandy:( Ved to sa snad nemoze stat :((.....Cize moze sa test mylit? Kedy? Vies nejake podrobnosti o tom?

lucia297

Nikdy sa nemozu pomylit?? Nemoze to byt nieco ine? Cysta alebo co ja viem? Nie,ziadne lieky,ziadna hnacka,ziadne zvracanie,ani som nevynechala. V tomto som velmi precizna. Vzdy si na tieto veci davam sakra pozor....Ze to bude nieco ine? :((