Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

jahodka123

lionesssssss - veď ja netvrdím, že mám na 100% pravdu. Ja len tvrdím, že vy nemusíte mať tiež 100 % pravdu. Môže, aj nemusí. Uvidí sa zajtra. Teda.. pokial sa jej uráči nám vôbec oznámiť. Celkom som zvedaváá
mataBB - bežkaj, chýbať mi určite nebudeš. A už vôbec nie tvoja "inteligencia"

jahodka123

elsa5.5 - Mýlia, veď to vidíš deň čo deň v správach. Ale hádam tam tú doktorku presviedčať nebude, keby aj naozaj bola :DD

lionesssssss

jahodka, v tom prípade nastáva konflikt, lebo aj naše štúdie sa volajú "život"... kde je teraz pravda?

jahodka123

Áno, čítala som si všetky príspevky. A ak považuješ za mudrovanie to, že som len napísala, že nemusí byť tehotná aj tak, tak to je tvoj problém. Že tu vy dve omielate furt to isté dokopy za hormón, lieky, lubovník, predlženie pauzy a neviem, čo všetko, jak dve doktorky s 30 ročnou praxou, tak to je čo ? A štúdie, z ktorých čerpám, sa volajú život a na tie ti link nedokážem poslať.
Ale v poho, tak majte pocit, že ste najmudrejšie na svete, keď vám to robí radosť. Aspoň niekto si to myslí, keď už nikto iný :)

elsa5.5

no počkajte ked jej lekárka povie že je tehotná aj tú bude presviedčať že sa pomýlila,,,,lebo už to tu je písané že aj lekári sa mýlia,čo to je?testy nespoľahlivé,lekári nespoľahlivý:D:D

mataBB

jediny, kto tu mudruje, si ty..no ale neva...

ja uz som falosnu pozitivitu testu vysvetlila v predchadzajucom prispevku..ale ked nevies citat tak co uz, to nie je moj problem

jahodka123

Ja nepotrebujem nič študovať. Skôr vy by ste sa mali uvedomiť a netváriť sa, jak keby ste zožrali všetku múdrosť sveta. Nie raz som bola svedkom pozitívnych testov a nie len dvoch a neboli tie baby tehotné. A to my vysvetlíte ako mudrlantky ?
sibeti - presne ako hovoríš