Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

ja:)

simi, nerada tu do toho vstupujem, je priam zle z predstavy nevery, no ked si odmyslim toto, ze sa naburavas sebecky do niekoho rodiny, hoci sama za to nemozes - hlavny podiel ma na tom on, ale ked sa od tohoto odputam a sustredim sa len na Teba:
nenechaj skutocne so sebou zametat. Urcite si mlada, krasna, pritazliva baba, inak by si zenac s Tebou nezacal, takze verim, ze mas na viac, ako hrat niekomu druhe husle. Chlapi su niektori hrozni - ako pises, ze sa Ti neozve: jemu sa urcite paci, ze je z Tvojej strany obdivovany, urcite ste spolu zazili krasne chvilky, no ocividne on sa od rodiny nechysta odist, pretoze keby moc prezival vas vztah, urcite sa Ti ozve skor, ako raz za tyzden.. Teraz je to lahke Ti to tu pisat, ale verim, ze pre Teba je to moc moc tazke, lebo ho mas skutocne rada a nevies si predstavit len tak to s nim ukoncit - i ked Ti to radi rozum a mozno si to nahovaras a preto sa drzis.. no srdce asi este bojuje.. inak by si tu nepisala :) Skus si najst nejake nove konicky, zaluby, zacni travit cas inak, ako doteraz. Vies, jemu urcite robi fajn predstava, ze kedykolvek si po Tebe siahne, Ty tam si.. Ale je to ponizujuce, akoby si bola len nejaka hracka (bohuzial realne aj pre neho si prijemne spestrenie). No nemyslis si, ze si zasluzis viac? Aby bol niekto cely iba Tvoj? Mozno casom skutocne stretnes ovela väcsiu lasku, ale k tomu potrebujes si to v sebe vyjasnit a odputat sa od neho.. Verim Ti, ze si fakt silna a ze to dokazes, i ked to je velmi tazke.

vejva

simi vydrz maj pevnu volu aspon uvidis ci on ma zaujem ak sa ti uz neozve je koniec ale ak sa mu ty ozves prva tak presne su jesitaci zacne ta motat ale urcite nebude planovat stebou buducnost budes len ta jeho DRUHA MILENKA a to nechces predsa vsak?Drzim palce najdi si niaky program aby si nato nemyslela