Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

Luxury

jajka, preto sa nevydavam a ani neplanujem, co ak sa zalubim do niekoho ineho a budem chciet byt iba s nim? ja neviem mat dva pararelne vztahy, ja by som priatela rovno nechala a on mna tiez, ak bude chciet byt s druhou.

Luxury

A co sa tyka Simiki, ona s nim nieco mala, tak snad pozna, co a ako. Ja som uz davno pisala, ze nech sa mu nevnucuje a neni zufala atd, ak vidi, ze nema zaujem. ja neviem ci on ma nema,nepoznam ho. Niekedy maju ludia divne reakcie a nemusi to hned byt to, ze nechcu a co ja viem co.
Inak velmi tazko sa koncia vztahy bez vysvetlenia v globale...

jajka001_

aha. a tebe by asi bolo jedno kebyze ta priatel podvadza. ked napises ze
Podla mna ti muzi by to tej zene aj povedali, ale vedia ze by vyvadzala a to z toho titulu, ze je manzelka.

Luxury

Jajka, bohuzial, ja som matka a mam normalneho priatela, na zenatych nemam cas. Bohuzial si sa netrafila. Chapem,co je to prizlivost a mam svoje nazory, no a co? Ja som aj ked mam priatela, som stale slobodna, to je vsetko.

jajka001_

jezisi kriste. simi, nevypisuj mu,strapnujes sa. nechce ta, uz si to uvedom.
luxury, mas divne nazory. podla mna ta s tym zenatym nie je tvoja kamoska, ale ty. vyslovene v tom simi podporujes aby v tom pokracovala.

sway.

Simika co riesis? Ved sa neozyva a ty to chces aj tak ukoncit...Naco potrebujes okolo toho dalsie kecy a "vyjasnovanie" situacie..Asi aj on pochopil,ze si sa zamilovala a cuva.Pohni sa dalej,pre pana jana..

Luxury

AdamKrt, nie, vie o tom vacsinou iba jedna /o tej manzelke/, manzelky sa vacsinou tvaria ze nevedia o milenke, alebo teda nevedia. Podla mna ti muzi by to tej zene aj povedali, ale vedia ze by vyvadzala a to z toho titulu, ze je manzelka.

AdamKrt

Luxury Dnes 13:25 - jedna vec je, ked muz ma dve zeny a tie o sebe vedia, SUHLASIA s tym a druha vec je, ked ma manzelku a ZA JEJ CHRBOTOM a BEZ JEJ VEDOMIA si zacne s druhou.