Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

vejva

Simi ved cakaj a uvidis ci ti odpovie budes vediet na com si ci mu stojis aspon za blbu sms.ved to je tvoja jedina sanca pochopit ked by sa ti neozval ze to stebou teda skoncil a ty mozes zacat pomaly zabudat cas to napravy len ked sa budes dozadovat stale sms a odpovedi tak asi tazko zabudnes a ked sa ti ozve tak si to mozte vsetko vyjasnit ale nevnucuj sa uz prva tak strasne mu davas najavo ze si zufala mozno ze sa aj zlakol aby sa to nedozvedela jeho manzelka a vidi na tebe ze si neodbitna ze mu stale pises.mozno cakal od teb len take chvilkove uzitie si s tebou nie trvali vztah a preto mlci radsej to uz ty chlapi taky co uz snimi ani s nimi ani bez nich strasne nieco xi xi tak sa maj pekne a nesed doma ci si v praci?chod niekam vonku ved je pekny den aj ja uz idem do prace tak ahoj

vejva

Dorotka tak to je teda ok pokial ti chlap povie ze nezije uz so svojou zenou to je potom normalne alebo ak by vas klamal ze je slobodny to zato teda nemozete ale uz som dole pisala ze ja som proti v tedy ked so zena zacne so zenatym aj napriek tomu ze to vie ze ma zenu a svoju rodinu to uz velmi nepochopim pretoze naco si s nim zacinala aby sa potom stazovala?pokial to nevedela tak to ju neodcudzujem to sa moze stat kazdemu

dorotka1

Vejva, ja som si s ním začala, lebo mi tvrdil že nežijú spolu, čo asi aj bola pravda, písali sme si každý deň maily, ale teraz je asi iná situácia.

vejva

Baby nad tym ste mali rozmyslat skor ako kym ste si zacali so zadanymi ty sa vam nebudu moct ozivat kazdy den to je predsa logicke nebudu vtedy kedy vy pisknete.To ste si mali najst slobodnych ale ani ty by sa vam predsa neozivali kazdy den ved musite predsa si od seba aj trosku odichnut nie?xi xi Neutocim teraz v zlom ok ale necakajte kontakt denodenne ak sa nechcu prezradit u svojich manzeliek mne by to tiez bolo asi divne keby muz zrazu zacal dennodenne niekam po praci chodit alebo vypisovat niake sms hnet by som nato prisla lebo do terz to nerobil.Tak klud

dorotka1

Simika, mám podobný vzťah, tiež sa mi ozýva sporadicky, a už dva týždne sa mi neozval, ale ja som sa zaťala a nepíšem prvá. Chápem ťa že si nevydržala...

Simika

Vejva ano mas pravdu,viem,ze poobede bude nutkanie mu napisat ci mu nestojim ani za sms,ani za odpoved.Ale nie,neurobim to.Budem silna,slubujem.Chcela som sa len utvrdit v tom,ci sa ozve,ci nie.Vidim,ze asi nie.

vejva

SIMI mala si zatrvat teraz ked sa ti neozve budes sa zase citit ako taka chudera co je vlezlaaa neukazuj mu tvoju slabost nerob to.AJ ked sa mi to vobec nepaci to ale vies ze som proti ked rozbijas manzelstvo a silou mocou sa ho drziz zubami nechtami dobre chapem ta stalo sa to ze si sa zalubila ale naber rozum a odvahu a nechaj ho ist ma zenu a male dieta uvedom si ze ako sa trapis ty tak by sa trapila jeho manzelka a aj jeho dieta a to snat nechces pretoze ty si ta co to sposobila ano aj on je vinny a ba dokonca na prvom mieste ale keby ze mu hnet nedas najovo ze co chce ved je zenaty tak by si mohla byt na seba hrda a je to chlap kt.by si aj tak nasiel niaku inu s kt.by podvadzal svoju zenu.Nechcem tu miesat vek ale 14 rocny rozdiel je tiez trosku vela hlavne ked nieste obaja slobodny a on ma uz zavesky.Netrap sa uz a hlavne sa neponizuj ze mu budes pisat a tak teraz ked ti nenapise ani mäkke N tak co zase mu len budes pisat ze ci mu uz nestojis ani za odpoved ze ti nic nenapise a takto to bude dokolecka dokola.A zase mozno dostane chut na sex s tebou a vtedy sa ti ozve so sladuckymi recami ako na teba myslel ale bol pracovne vytazeny a ty mu hnet naletis a sup do postele a potom zase sa ti neozve dva tyzdne a uz sa budem opakovat dokolecka dokola.Tak Simi dufam ze si naozaj vyspela a zvas si vsetky svoje cinny a konaj tak ako uznas za vhodne ale potom sa nestazuj drzim ti palce velmi nak sa ti to podari vsetko zvladnut a vyriesit aby si bola stastna

Simika

Ahoj baby.Dakujem za podporu.JA:)dakujem za pofporujuce slova,naozaj si to vazim...Dnes rano som mu napisala,ci pride alebo uz nepride vobec.A nic.Ticho.

ja:)

*oprava, v prvej vete malo byt "je mi priam zle z predstavy nevery"

Drzim Ti prsty. Navyse, ked dokazal manzelku podviest s Tebou, si si ista, ze si nemoze sucasne napr. zacat aj s inou..? Musis si ho proste nejako zhnusit, aby Ti nebolo za nim smutno.. :)