Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

Luxury

to by mi sand neurobil :)) jajka, ja s tym proste ratam, taky je zivot, by sme sa museli porozpravat co a ako, jasna vec.kludne sa to moze stat mne.

jajka001_

no neviem ako by sa ti pacilo keby si tvoj drahy domov privliekol frajerku, draha, toto je moja druha zena.
to mas len take silne reci ale keby k tomu doslo, by som ta chcela vidiet aka budes kludna.

Luxury

jajka,moze byt jedno aj druhe aj obe spolu.clovek vie lubit viac osob, je to normalna vec, len bohuzial, ludia ju vedome potlacaju, lebo je vraj zle.

jajka001_

ty by si nevyvadzala lebo nie si manzelka...ony vyvadzaju len preto ze su vydate,nie preto ze lubia...zvlastne nazory fakt.

Luxury

Simi, ani ja som bey vysvetlenia nevedela ukocit vztah a ani moji byvali napriklad a ani nikto koho poznam, je to normalne ze chces vediet preco. Netrap sa, len to nerob vynucovacou formou alebo nejakou zufalou scenou...