Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

lionesssssss

vejva, ty kde pracuješ, že môžeš byť celý deň na internete???

nenechaj sa vyrušovať..

mataBB, ja som zástankyňa akejkoľvek antikoncepcie ak sa používa rozumne...
aj keď, hormonálna mi moc nesedí, preto ju nepoužívam...

inak, nehádam sa s nikým, píšem si s dotyčnou o antikoncepcii...

vejva

sumulienka no liones ta chape ona urcite ano len nenapis ze mas vysku vyzsiu ako 170cm a nebodaj otehotnies pocas HAK tak potom ta len bude chapat

vejva

Mata BB co uz robi zase neplechu ta lioness ma porazi dnes vkuse niekde zacnem citat temu a ked pridem ku koncu tak uz je tam ona a zase hadka juj ze musim byt v praci lioness chod uz vonku niekam si tu hlavu prevetrat

sumsumienka

Nevadi, kazda sme nejaka. Neprisla som tu riesit to, ci som chora alebo paranoidna, alebo nenormalna, ale spytala som sa na radu, ci sa mam podla vas spoliehat na ATK. Radu som dostala, snad tu v buducnosti nenapisem, ze som aj napriek Chloe otehotnela. Drzte mi prsty, nech mi sadne a nech nemam problemy. Majte sa.

mataBB

lionesss hlavne ze ty si bola najvacsia zastankyna hak..teda si sexovala nezodpovedne????

len ty si dokonala, lebo kombinujes 150 antikoncepcnych metod?

ja jej pisem, ze je chore si robit priebezne kazdy mesiac test, ked jej ani nemeska menzes...aj tak, ked uz bude tehotna, jej to nepomoze

lionesssssss

sumsumienka, nedaj sa zneistiť... ak nechceš dieťa , pristupuj k tomu zodpovedne a nech ťa nevyvedú z miery reči ľudí, ktorým sa nechce sexovať zodpovedne...