Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

sumsumienka

Uz su to pomaly 3 hodiny od uzitia druhej tabletky, no pre zmenu mi teraz vyslovene praska hlava... Neskutocna bolest. :(

sumsumienka

Doktorka mi vravela, ze sa nieco take moze diat, ale vraj to mam vydrzat. No ja neviem, ci je to normalne, ze nemozem kvoli tabletkam ani normalne jest.

simonaxxx

čaute ja som užívala tuto HAK a jedniné čo mi vadilo že som nemala chuť na sex a ani nemám a to ju už neberiem asi 3 mesiace, asi nemôžem čakať zázraky... ostal mi jeden blister ak by ste mali niektorá záujem tak mi napíšte na mail: sajma@azet.sk

jankaaaaaaaa

ked to neprejde do 4dni, skus sa poradits lekarkou. chloe je napodobenina originalu diane 35, len pomocne latky maju ine, inac su v podstate rovnake, ale napodobeniny casto sposobuju zazivacie tazkosti

sumsumienka

Tak vcera som zacala s uzivanim, menstruaciu som dostala rano a prvu tabletku som vzala o 12:00. Prvych par hodin mi bolo divne od zaludka, no mestruacne krce nabrali na obratkach. Poviem to inac, v zivote ma tak nebolelo brucho, ako zacalo po uziti tabletky a trva to doteraz. Ani lieky proti bolesti nepomohli. A v noci to bolo peklo. Celu noc ma bolel zaludok, od polnoci do piatej rana som vracala ako besna, kazdu chvilocku som travila na zachode, k tomu tie strasne krce... Lieky nezaberaju a momentalne vsetko, co zjem vyvraciam, ci uz je to krajec chleba alebo liek proti bolesti. Neviem, ci je to normalne, ma s tym niekto skusenosti? Tabletka uz bola vstrebana, ak som vracala po dvanastich hodinach, vsak? Dnes pokracujem v uzivani, tak som zvedava, co to prinesie. No zatial to nie je ziadna slava. Drzte mi palce.

vejva

Uz mi to pripada ako keby dieta bola daka cholera alebo co ked sa tolko bojite? :-D) Ja viem ked nechcete tak radsej sa chrante spravne spravne pisete a konzultujete to som sa znovu snazila vas trosku pozasmiat tak sa majte ja idem uz konecne domov

mataBB

ja som ti nepovedala ze sa nemame chranit, len ze ani par spermii neznamena hned tehotenstvo a to sa netyka len kondomov...

ved to som hovorila ze aj ten, kto tvrdi, ze neurobil chybu, ju mozno spravil, ani o tom nevie

jaankaaaaaaa

a ked ten Pi vyjadruje pocet zien ktore otehotneli pouzivanim danej metody spravnym pouzivanim.. tak sa stane vela krat ze zena otehotnie a tvrdi ze chybu nespravila a je o tom presvedcena.a tak sa to moze kazdemu stat ze spravi chybu ani si to neuvedomi. naco potom riskovat.

jankaaaaaaaa

sak to je jasne, ale nato sa nemozme spoliehat sak co.. len par spermi... to potom nepouzivajme zaidnu ochranu sak zena nemusi hned na prvy krat otehotniet..