Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

mataBB

mozu, ale aj ked len par spermii unikne, tak to neznamena, ze zena otehotnie...par spermii sa tak lahko ani nedostane k vajicku, lebo v takom malom mnozstve proste ani nemaju sancu sa tam dopravit..

ani ked sa chlap do teba urobi, tak nemusis byt hned tehotna

jankaaaaaaaa

to hej mas pravdu, ale to ako som pisala ze kao je mozne otehotniet cez kondom, tiez som tomu nechcela verit a raz to bolo aj v tv, skumali to pod mikroskopom.. proste ze ako kazda latka ma tie pory cez ktore malicke bunky mozu preniknut

mataBB

to je velmi relativne...proste nie si pritomna, ked ludia sexuju..mozu ho jemne nechtom poskodit alebo ja neviem co...a tvrdia ze je to idealne pouzivanie..to je velmi subjektivny pohlad

vies, ten pearlov index sice bol vytvoreny na zaklade statistickeho vyskumu...ale aj keby im z toho vyplynulo, ze ziadna zena pri idealnom pouzivani neotehotnela, tak by to tam uz len zo zasady nenapisali, lebo by ich nejaka tehotna zena mohla hned rychlo zazalovat napr..nikto nikde nenapise ze je to na 100% uz len z principu

jankaaaaaaaa

no priemer medzi 3 a 21 je okolo 13.. ale aj tak tri zeny na 100 zien je dost vela ked otehotneju bez toho aby kondom praskol. ale uz aj to je velke riziko pouzivat kondom ked nikdy nevies ci praskne alebo nepraskne

mataBB

jankaaaaa pearlov index je taky, to je pravda...aj ked vela zdojov udava max 15..ale to uz neviem kde je pravda..

ale ta horna hranica je pri BEZNOM pouzivani, cize ked aj praskne..dolna je idealne pouzivanie..a to je teda velky rozdiel

mataBB

lionessss no ty sa radsej neozyvaj a zamysli sa v prvom rade nad sebou, uz ti to dnes povedalo dost ludi, asi na tom nieco bude...vsetko odo mna

jankaaaaaaaa

sumsumienka: ked budes uzivat hak nemusis vobec stresovat ci si alebo niesi tehotna a este k tomu ked pouzijes aj prerusovanu suloz. prestuduj si ako hak funguje. kasli na tehotenske testy, tak ako ti matabb povedala, meskanie 4dni hore dole nieje meskanie!
mataBB: cudovala by si sa, ale kondom aj ked nepraskne je velmi nespolahlivy. zo sto zien v idealnom pouzivani kondomov (ked kondom nepraskne) otehotnie okolo 3 az 21 zien. pretoze kondom obsahuje pory ako kazda latka a cez tieto pory prenikaju male spermie. je to velmi nespolahliva metoda.. a plus este ked clovek nevie kedy moze prasknut..

lionesssssss

mataBB, ty nebuď taká vzťahovačná, lebo ťa z toho šlak trafí ...

ja som jej jednoducho napísala, nech sexuje zodpovedne, a nie že ty sexuješ nezodpovedne...

mataBB

lionessss tak preco ma nepriamo uvadzas ako niekoho, kto nesexuje zodpovedne?sice si ma tam nenapisala, ale kedze si dotycna s nikym inym o tom nepisala, tak to bolo urcite myslene na mna

ja som niekde povedala, ze sa nechranim, alebo som jej poradila, nech sa nechrani ona?