Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

jankaaaaaaaaa

msirovanie urcite nepomoze a uz vobec nei len 2x do tyzdna. treba proste cvicit a posilovat, len tak sa spevnia svaly

agni

Prsia, gravitacia a vek idu ruka v ruke...:), a zmenili tvar preto, lebo sa z nich stiahla zadrziavana voda, po akom dlhom case uzivania sa im to stalo? je to prirodzene , ze sa zene prsia menia, a ak im po HAK narastli, tak by ich bez uzivania mali take iste..., a ak chcu mat prsia pevne, tak sa o ne treba starat, tak ako o cele telo, aspon 2 krat do tyzdna masirovat osmickovou masazou s telovym mliekom a trosku posilovania ma pekny vplyv na tvar aj pevnost, len to clovek musi robit pravidelne :)

JahO_Odka

Čo sa zväčšených pŕs po HAK týka, tak áno... ale je to len dočasné! Po vysadení sa opäť zmenšia. A poznám dosť žien, ktorým potom prsia ovisli.
Proste najskôr sa nárazovo zväčšia a potom to dosť rýchlo odíde, čiže tá koža ochabne a prsia stratia tvar. Dosť kamarátok sa mi na to sťažovalo. Ja teraz tiež beriem Chloe a tiež sa toho bojím :/

agni

Súhlasim s Jankou, ako keď tu niektorá napíše , že chce Chloe alebo Diane 35 aby sa jej zväčšili prsia, alebo má akné..., je to podľa mňa veľmi neuvážené rozhodnutie..., a taktiež máloktorý lekár vopred informuje o dôsledkoch užívania HAK, jasné prsia sa vždy zväčšia o jedno číslo, ale je to tým, že telo celý čas počas užívania zadržiava vodu, aj na ulici by som vedela rozpoznať ktorá slečna užíva vysokohormonálnu antikoncepciu, telo sa vám podstatne zmení, a čím dlhšie, tým môže byť tých nežiadúcich účinkov viac, je to vlastná dlhoročná skúsenosť, a to som tých lekárov už teda vystriedala, a môžem povedať že 75% sú čistý amatéri, prsia sa síce zväčšia, ale ak budete mať o 5 rokov mať preriedené vlasy, neviem či vám to bude stáť za to, stačí si už len prečítať jeden český portál o vlasoch, kde píšu ženy svoje skúsenosti s HAK, a verím tomu, že si to človek poriadne rozmyslí, či sa na to dá, ak naozaj nemusí..., na akné aj horšie formy sú pre mňa osvedčené prípravky z mŕtveho mora Dr. Nony napr...

jankaaaaaaaaa

alenka: samozrejme ze su to informacia bezne zname , nielen medzi doktormi, ale okrem ineho sa to pise aj v pribalovom letaku, ze tato hak je urecena LEN pre zeny s tazsou formou akne ! a ma sa uzivat cca 3cykly po vymyznuti akne. nie dlhodobo! lenze dnes zeny letaky ani necitaju, lebo asi ani nevedia naco ten letak je a aj ked ho citaju tak asi maju nizke iq nato aby ho pochopili
a kazda hak, ktora ma nizsi obsah hormonov ako chloe je setrnejsia, logicky. a to vie kazdy jeden lekar

alenka_maxova

jankaaaaaa, rady, ktore tu ponukas mas overene od doktorky? Alebo si to len niekde citala? A ktora antika je podla teba setrnejsia ako Chloe? Dakujem :)

agni

No, tak zuzu3
potesila si ma velmi, ze aj po tolkych rokoch, a vysadeni si nemala ziaden problem s otehotnenim :) svetielko nadeje pre mna, ja som mala tiez strasne akne, a po vysadeni sa vzdy opakuje ten isty proces, opät horzive akne, mastna plet, este väcsie padanie vlasov, ale tak u teba to vyzera, ze bysi mohla mat problem s nadmernou cinnostou mazovych zliaz..., pokial sa ti robita take zapalene vyrazky, ja mam napr. celu plet uhry, vyrazky sa mi na liecbe nerobia, ale uhry a mastna plet je stale, no a co sa tyka stravy, nevie ci sa to da tako ovplyvnit, ak nie uz akne, tak uz len svoje zdravie upevnis, ja pravidelne opakujem 28 dnovu detoxikacnu kuru podla A. Macingovej + pijem 3 mesacnu davku zeleneho jacmena( detoxikuje, ma vela vitaminov...a upravuje stolicu), a dalej na hormonalne problemy ak je vela muzskych hormonov ,alebo aku tu pises plet a hormonalne problemy po tehotenstve( co moze mat za nasledok aj akne) je dobre : denne pijem esrogenovy napoj (kupujem v zdravej vyzive, podobne ako sojove mlieko), 2 PL rozomletych lanovych semiacok, papam vela soje a tofu (to vsetko obsahuje prirodne fytoestrogeny) dalej susene ovocie goji, a kopce ovocia a zeleniny...a ta surova strava, uz som o tom citala, je to dobre, ale to chce velmi velku sebadisciplinu...na to ja nemam :)

jankaaaaaaaaa

strava ti akne nevylieci. akne je v prvom rade sposobene hormonmi, sama vidis, ze sa ti raz zlepsi, raz zhorsi, v zavislosti od hak a tehotenstva atd.
existuju lieky roaacutane, niesu to sice hormonalne lieky, ale ich liecba je velmi uspesna a akne sa vrati len 80% ludi, vacsinou mladym ludom, ktori tento liek uzivali bud v nizkych davkach , alebo vo velmi nizkom veku. inac sa to akne po tejto liecbe vobec nezvykne vracat.
hak chloe je presne to iste co diane, tieto hak sa NESMU uzivat viac ako 12mesiacov, jedine v pripade ako tu pisala Agni. takze ju cim skor vysad, alebo zmen za nejaku setrnejsiu

zuzu3

Ved tak som to aj myslela. Ak by existovala ina tabletka co to akne potlaci a neskodi tak ako HAK hned ju beriem. Rozmyslala som ze skusim uplne zmenit zivotny styl. Napriklad vysadim HAK a zacnem s nejakou velkou ocistou tela. Lebo akne je vraj aj v strave. Ze zacnem jest len to co vyhovuje mojej krvnej skupine, alebo surovu stravu a vela sportovat. No neviem, to chce u mna velke odhodlanie a cas. Ale vravim si, ze po druhom dietati sa k HAK urcite nevratim a budem to musiet riesit inak. Teraz som vdacna aj za tu HAK...inak to akne riesit nestiham a neviem. A je pravda, ze tych pokusov bez HAK uz bolo v mladosti u mna vela, ale nic nezaberalo. Ved ja to akne riesim aj teraz ked hak berem. Mne to nevymizlo uplne....proste je to vecny boj a som vdacna bohu ze mam vobec pri mojich problemoch hormonalnych dietatko a ze to bolo tak v pohode a hned...

maruska123

zuzu3 praveze hak akne neriesi, len potlaca prejavy aj to len pokym hak beries, ale nelieci ho...ako si sama napisala, po vysadeni ho budes mat opat spat