Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

velrybkaZUZU

Caute baby, citam si vas tu uz dlho a velmi ma niektore motivujete veronn..hanka..

Mam 160cm 78kg, moj ciel je do konca leta schudnut stabilne na 70. Zacala som jedlom, obmedzujem sa na vecer, viac pohybu. ALe ide to pomaly, zatial polkila za mesiac. Co vravite na rozne pomocne metody? Kamaratka mi poslala toto www.vykupon.sk

Mate niektora skusenost? Pomoze to? Ona tvrdi ze sa citi lepsie, ja zass kym nevyskusam neuverim. Dakujem za kazdy nazor!

veronn

tak vies co angela??Dohodnime sa,ze sa odvazime 1.6. a do vtedy si dame na tom vazne zalezat,hm??Ja budem mat 70 a ty 62kg??

angela85

ale sak z akym, ved som sa vazila minule a bolo to stale tych 64,5, vzdy lepsie ako pribrat, ale co uz, a no v stredu som bola v bare, co tiez moc dobre nedopadlo, najprv polovicka pizze v pizzerke a potom cervene vinecko az do rana a potom som na druhy den nebola schopna nicoho, ani behu, co ma fakt sralo, tak preto som si to dala ze do konca maja

veronn

angela,podla mna si kludne dopraj ovocia z vlastnej zahrady kolko len chces a vecer si daj bielkoviny,ked teda nechces priberat.Ale podla mna z ovocia zas az tak clovek pribrat nemoze...Nooo,ja sa tiez vazim az koncom maja,lepsie povedane 1.6.,tak ak chces,mozes sa pridat...ale inac uz som cakala,ze s akym ubytkom na vahe sa nam tu pochvalis :-)

angela85

ja som sa ráno nestihla odvážiť dnes som mala fofri, tak skúsim zajtra, alebo ved to už nechám na konec majá a uvidím či zhodím to 1,5 kg
ale ked už nič iné, cítim sa perfektne a aj si pripadám štíhlejšia, kurnik ale už začali naše čerešničky a jahodky, takže asi poruším, že len jedno ovocie denne, ved na toto som čakala celú zimu

veronn

dobre ranko...hmmm super velrybka a podobne som na tom aj ja,ze vdaka pravidelnemu stravovaniu sa mi upravilo travenie a aj chute na sladke sa rapidne znizili...tak sa tomu strasne tesim :-) No 4kg nie je zatial ziadna slava,ale som rada,ze sa to vobec pohlo,lebo som mala dlhsie obdobie,ked mi ani ziadne diety nepomohli a vaha sa ani nehla.Ale bolo to kvoli stitnej zlaze a som rada,ze prave taketo pravidelne stravovanie na nu zabera :))
Velrybka ja pracujem ako opatrovatelka v rakusku a aj teraz som akurat v praci,az o tyzden idem domov...Ja vacsinou ranajkujem ovsene vlocky v sojovom mlieku s ovocim,alebo celozrznne pecivo so zeleninou a tofu a teraz sa prave chystam urobit si prazenicu,ale len z bielkov so zeleninkou

velrybka

no rande celkom v pohode,nemozem hned teraz vybehnut na neho ze nechcem nic lebo ze chudnem :) A ani ja sama nechapem ze ja to sladke vlastne nepotrebujem,nie nemam chut vobec,ani na hrozienka,oriesky,...Pocas dna sa snazim co najmenej rozmyslat nad jedlom,lebo jedlo to je moja droga :) a sladke,hm,ale vidim ze to ide aj bez sladkeho. A od kedy som zacala jast pravidelne,4-5x denne tak sa mi aj travenie riadne upravilo. No snazim sa riadne,dufam ze mi tento elan vydrzi co najdlhsie. A ty veronn,ty pracujes?studujes? ako to ide? minus 4 kg tak to je fajne,uvidis to pojde a dostanes sa k svojmu cielu ;)

a hej co zvyknete ranajkovat?

veronn

velrybka,tak super ako to riesis v skole a ze je to teda aj vidit a citit na nohaviciach,tesim sa s tebou :-)Len tak dalej a do leta budeme fakt kocky...Hmmm a klobuk dolu,ze pocas skuskoveho si takto dokazes odopriet sladke...nepotrebujes to nicim nahradzat,napriklad orieskami,hrozienkami alebo tak??A inak dufam,ze rande dopadlo dobre :))
brontaska:kazde kilecko potesi,aj ked by to bola zrovna len voda...drzim ti palceky,nech sa ti aj nadalej dari v chudnuti :-)

velrybka

veronn ja som na vysokej skole,teraz mame skuskove tak odolat sladkym hlupostiam je pre mna narocne,ale musim sa vam pochvalit ze za 2tyzdne som si kupila 2x kavenky a jednu cokoladovu tycinku-kastany(och aka reklama) :) a to je pre mna velky uspech,lebo stale som si kupovala sladkosti,kazdy den som musela mat nejaky keksik! a teraz to zvladam aj bez nich...na intraku sa toho vela varit neda,tak aspon polievky a zdrave rychlovky,no a potom obedujem v nasej skolskej jedalni tak si stale dam nieco zdravsie. Vyberam si mensie zlo a davaju nam take velke porcie ze uz to ani nevldazem vsetko zjest,tak kamos to dojeda za mna :) a snazim sa jest vela zeleniny lebo v poslednej dobe citim jej deficit...a pijem vela vela cistej vody,a citim si volnejsie nohavice :) tak za tie 2 tyzdne som hadam daco zhodila(nevazila som sa zatial,nemam po ruke vahu na intraku)

brontaska: to si schudla asi len vodu,ale nevadi pojde to :) vidis? staci tyzden a ide to..a teraz si predstav ze za kazdy tyzden schudnes kilo :)

a zeny drzte mi prosim palce,lebo teraz mam skuskove a nejako mi to ucenie nejde do hlavy..a vy co mate nove? (hocico)
a hej este som zabudla ze som bola vcera na velku kofolu,ale to bolo rande :) tak som musela :D

brontanaska

babyy :) schudla som kiloooo :) som stastna ako blska :) bola som plavat vcera dokonca v tom cae na plavarni bol aj vodny aerobic, ale ja som si radsej zaplavala:) no moja bilancia je zatial, ze som od februara schudla 4 kila. nebolo to cielene chudnutie, len som potrebovala zmenit stravovanie. a teraz mam zo zadku a stehniet -3 cm dokopy. aspon nieco. vecer si urobim peling,mozno pomarancova koza sa spamata. ale aj tak jedalnicek by mohol byt lepsi a hlavne musim sa naucit pit vodu ovela viac. drzim prstiky a pozdravujem vas:)