Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

JanulQQQa

ahoj Velrybka :) aj ja si myslím že je to realny cieľ,ale chcem zmeniť celkový postoj k všetkému. Aj k sebe samej :) Aj ked sa mi ten cieľ nepodarí dodržat,že by som nedajbože schudla 15 kg :) budem rada,lebo už nechcem chudnúť tak,že za mesiac 8kg a mám to za chvilu späť...toto už nie :) teraz, tým pohladom čo mam teraz (dufam ze mi vydrzi dlho)budem vdacna za kazde kilo čo dam dole :)aj keby chudnem rok ...je to uzasne,lebo ked si to tak vezmem,s postavou sa trapim cely život,a čo je to rok? :)ja si zakladam nejaký zošitok kde sú dám približné ciele,a budem pisať papanie :) horšie sa je ked si to niekde pises lebo svedomie ti neda :D:D:D....aaa ty mas 20r? tak a ja som sa bala ze budem tu jedina taka mladsia :) som rada, aaa tvoja výška k ktvojej váhe neni taka hrozna, ake mas BMI? No ja podporu doma mám,teda len od mamky,ale veľmi to povzbudi :)....aaa ty si so vsetkym sekla naraz? alebo sisi sladkosti atd. odopierala postupne?:) jedlo co spapas ci niekde pises? pocitas si Kcal? a aky sport robis? :) ci len fitko? :) A s tou váhou to máš len dobre,že ju nemáš pri sebe....ja uz rozmyslam kde si dam tu svoju aby som sa nevažila,lebo ja sa musim odnaucit vážit kazdy treti den :) chcela by som sa naučit raz za mesiac :) aby ma vzdy cakalo velke prekvapenie :) ...Takze mozes byt len rada ze vahu nemas po ruke :D:D....a máš nejake plany v stravovaní? ze si kazdy den napises co by si si mala dat?:) alebo si das naco máš chut?a potom si zapisujes?alebo ako mas v tom systéém?

veronn

velrybka ja som este do buduceho tyzdna v rakusku,takze posilovna alebo nieco take nehrozia...ale snazim sa aspon doma sem-tam nieco pocvicit podla CD.Co sa tyka behania,tak ja neviem,ale akosi nevladzem.Rychlu chodzu este zvladnem,ale beh mi robi zatial problem...Vsak hadam casom aj ten zvladnem :-) Ale najlepsie by boli korcule,na moje problemove partie (boky,stehna a zadok),ale zatial sa korculovat neviem.Tak hadam aj s tym by som mala nieco urobit...

velrybka

JanulQQQa takze 25 kg za 7 mesiacov to je myslim realne,ja som tu tiez preto ze su u baby ktore maju rovnaky problem ako ja,pomaha mi to lebo potrebujem neustalu psychicku podporu,ktoru zial doma velmi nemam lebo uz to beru tak ze jasne zase idem chudnut a zase nic z toho (mozno vies o com tocim) :)

tak ja mam 20 rokov,vyska 170,vaha 85,ciel 70kg na zaciatku septembra,ale rozdelila som si to na 3 etapy: takze momentalny ciel je 80kg,zacala som pred 2 tyzdnami,dnes zacina 3 tyzden,zmenila som svoje stravovanie,vylucila som sladke,hlavne keksiky a podobne somariny,vyprazane,obmedzila som pečivo,...a od vcerajska som zacala cvicit,moje problemove partie su stehna,boky na pase a prsia...ale som odhodlana bojovat! :) neviem kolko som schudla lebo nemam vahu na intraku a doma som nebola od vtedy..ale myslim ze take 3kg mohli ist dole...citim to trosku na nohaviciach...a cista voda,s tou sa dokazem zaliat pocas dna riadne :)

veronn ako sa dari?zacala si nejako intenzivne sportovat? ja som vcera po obchodoch nachodila asi 20 km :D a vecer som cvicila brusaky,roznosky a take...pekny den vam prajem :)

Majushqa

Ahojte,pridavam sa k vam mam 160cm a 60kg,musim schudnut aspon na 55 a bola by som spokojna kebyze mam 50kg,mojim terajsim problemom je jedenie v noci nie vela,ale byvam hladna a nemam dako cas sledovat co jem jem tak normalne ako bezny clovek,chcem dat dole tuky,a mat peknu postavu na leto,najlepsie by si sa mi zisla daka kamoska co sa budeme spolu podporovat.Zacnem od pondelka dam si ciele:kazdy den budem chodit peso do skoly to je 30min chodze,vybehnem do kopcou na turistiku a behat sa mi uz moc nechce som sa dost nabehala za mlada:DA do 1.jula chcem byt uz ok.

veronn

dobre ranko,ako vidim mame tu novy prirastok...JanulQQQa vitaj medzi nami :-) A v prvom rade ta chcem pochvalit,ze ides na to spravne.Chcem ti len povedat,ze s podobnym problemom som sa aj ja dlho trapila,ze bud som zjedla toho straaasne vela alebo potom len minimum.A to je ta chyba!!!Tu treba zacat.S tymto musis v prvom rade skoncovat a musis zacat papat aspon 5x denne.Pokus sa zacat jest pravidelne,pokial sa da racionalne a uvidis,tie kilecka pojdu krasne dole...a hlavne ked hovoris,ze sport milujes,tak si myslim,ze by nemal byt problem.Drzim palce a neboj sa,nenechame ta v tom samu :-)

JanulQQQa

ahoj Velkrybka :) dakujem za privítanie...to že všetko čo dosiahnem ide hlavne odomňa a mojej vôle mi je samozrejme jasné :) ale vieš niekedy ťa prostredie žien či dievčat čo majú rovnaký problem ako my dokáže naozaj podoporiť.... :) A výsluch?:) nie nie pohode, ja ti určite tiež dám takýto výsluch :).... Takže pekne po poriadku :)...mám toho naozaj veľa čo zhadzovať...mám 92kg 156 cm a 17 rokov...takze chcem schudnut 25 kg..pretože pred 2 rokmi som takä váhu mala a vyzerala som podla mna uplne skvele...čiže nároky na 50kg urcite nemam :)..... 25kg schudnut za 7 mesiacov je moj ciel...a hlavne vela sportu co milujem aj teraz mi dufam pomoze vycarit to co u mna nieje nik zvyknutý....a Možem sa opytat na teba? Tie iste otazky co ty a este jednu navyse ze ako dlho uz chudnes? akolko sa ti podarilo schudnut uz? za aku dobu? :) Dakujem este raz ze si sa ozvala

velrybka

no tak vidim ze sa tu pridavaju aj nove zeny :) vitajte teda...aj ja si obcas dam sladke,ale iba take male ze jeden cukrik,1 kocka cokolady..teraz ked vonku je uz tak horuco tak tiez neodolam zmrzline :/ ale snazim sa...dnes som bola na nakupe a kupila som si saty take pekne juuj :) ale su mi take obtiahnute,takze chudnut budem teraz do tych siat..inak citim sa vyborne,obcas mam chut na nieco "dobre" ale zapijem tu chut hned cistou vodou,denne aj 3-4litre cistej vody...

JanulQQQa vitaj :) no tak psychicku podporu ti mozeme dat,ale snazit sa musis uz len ty,je to na tebe...motivacie ja okolo vela :) ale ide hlavne o to aby sme boli zdrave,nie? kolko mas rokov? vaha? vyska?vek?...ako na vysluchu :D

JanulQQQa

ahojte :) pozorujem vas uz par dni :) a strasne rada by som sa k vam pridala...Som mladá a rada by som konečne dosiahla peknú postavu,ale už som niekedy zufala sama zo seba :( Tak by som to chcela,ale tak je to tažké....Mám 1 chybu v jedení...ja proste bud jem vela,alebo nejem skoro nic.... proste neviem sa naucit ten stred...rada by som sa k vam pridala,a hadam mi vaša podporala a možno aj rady ohladom chudnutia pomozu...ak by som sa mohla pridať budem velmi rada

veronn

tak ty si to teda super zvladla :-) Hm a v tom,ze chut na sladke si nikdy nemala,tak to ti len tisko zavidim.Ja milujem cokoladu,keksiky,domace kolaciky...juj len mi tak zacalo skvrrkat v brusku :-D Ale kedze ani ja nerobim ziadnu dietu,tak si este aj teraz obcas dam a v tomto obdobi je to aj hlavne ta zmrzlina ci nanuk...ale pokial sa da,tak sa snazim si dat radsej med alebo horku cokoladu...A co potom,ked uz zhresim??Tak sa snazim zjest vecer uz len zeleninku alebo si dat maxiamlne len 1cottage alebo nieco len lahsie,nech teda aspon tam usetrim kalorie...a samozrejme pohyb,pohyb,pohyb...

brontanaska

no ja som vydrzala, ale nevravim hop kym nepreskocim, lebo este nie je koniec dna :D cely den som si odstavovala vsetko mozne,najlepsia bola cvikla s mrkvou:) a zaklincovala som to psylliom. uz viem, preco sa to vola ocistny den:D pila som zihlavovy cajik, matovy a zazvorovy.k tomu voda s citronovou stavou. ale uz sa tesim na zajtra:) na kuraci vyvar a kuracie masko:)

inac baby zhrezite niekedy? ze si date sladke alebo tak? ako to potom riesite? lebo ja nechcem drzat dietu, ale snazim sa zmenit cely stravovaci navyk. chut na sladke som niikdy nemala,(okrem kramov:D ) sladkosti nejem ale napriklad zmrzline odolat neviem....