Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

JanulQQQa

veronn tak važenie máš uz zachvilu...ja sa tesim ako nik :D:D:D som trasne zvedava ale strasne hehe...aaa ja si váženie necham na 1.7 ze aspon nieco budem mat dole...:) dufam....ked sa odvazim...ja mam rada take prekvepenia :) a napr.uz len 4kg su pre mna prijemnym prekvapenim :D:Da dufam ze sa mi to podari do 1.7 :) aaa ved potom sa mozes vazit so mnou? :) ci po akej doobe sa znova vazis? :) lebo ja si chcem dat potom dalsi termin az 1.9 :).... A v Rakusku pracujes alebo? :) Tuniak? :) a ako robis ten tuniak? :) mas nejaky podrobny recept ?:D:D:D lebo ja som zaciatocnik vo vareni :D este mi to moc nejde :D ....aaa vyzera to naozaj zaujimavo :)a ty si inac odkial? :)a okrem behu robis aj iny sport? :) ci nie? :)

veronn

brontanaska mozno je to naozaj len pocit,kedze sa teraz malo hybes a v podstate stale jes.Ale zaklad je,ze tlacis do seba tie zdravsie veci,nie vselijake hluposti...Vsak uvidis,ked sa budeme vazit,co povie vaha,ale podla mna zo zeleniny nemozes priberat,maximalne si tak udrzovat vahu mozno...Ale obcas aj ja mam taky pocit,ze fuuu tak teraz som sa ale prezrala,ale ked sa zamyslim ze co to bolo,tak to nebolo nic kaloricke,len plno zeleniny a kopec dusenej ryby...

brontanaska

baby ja mam pocit, ze priberaaaam. na vahu sa radsej nestaviam. postavim sa az vtedy ked vy, toho 1.6 :) mam skuskove, cely den sedim nad knihami a myslim na jedlo. stale jem. sice take veci, ze zeleninka, chude masko,ryby, ale stale musim jest. uz mi z toho hrabe :(

veika

no nie ja odolávam práveže pevne!..ja sa viem zaťať a povedať si nie...už toľký ma núkali, volali na zmrzku dokonca sme mali aj rodinné oslavy a nič sladkého som do úst nedala...no tiež jedine že ochutnať trebárs puding alebo tak ale nič..no len stále to nie je také že.."fuj to by som si nedala" :D...čo už no...uvidíme do 30.6...vtedy si idem kúpiť plavky až :) ako odmenu ak vydržím...každý deň si to "fajkám" v denníčku či som vydržala :D..btw...ja radšej ani cukríky a sladené čaje nepijem :D

lolarda

ja teraz sport tiez zanedbavalm lebo dost dobbieham znamky v skole ale uz sa tesim na víkend :)...ja robim v jedeni zasadnu chybu ze nikdy nejem ranajky od detstva ale taraz sa snazim dat si aspon jogurt a nejem az doobeda a ked pridem zo skoly velmi sa prejem ...a to je vsetkeho původcom ...velmi dobry napad s tym vazenim ´:)

veronn

veika super,som zvedava,ze toho 1.6, tu ake cisla budu lietat :))) A skusala si chrom,ked ti uz ani bezne veci nepomahaju??Ja uz mam to najtazsie obdobie dufam ze sebou a momentalne nemam problem dat si len tablicku horkej cokolady,za lyzicku zmrzliny a povedat si potom stop.A aj teraz mame v chladnicke zakusky,pre zajtrajsiu navstevu a ani ma to k nim nelaka,co inokedy by som nevedela v ziadnom pripade odolat...Alebo tu chut najradsej zabijam nejakym cukrikom,tie su na to skvele...

veika

tak ja sa k vám pridávam toho 1.6. sa tiež odvážim :)..cítim sa super..len..tá chuť na sladké u mňa asi nikdy neprestane dopekla :(

veronn

jéééj JanulQQQa zlata si,dakujem :))) Ale ci mi veris,ci nie,ta pozitivna energia a myslenie prislo az potom,co som si to vsetko uvedomila v hlave a uz sa nikam neponahlam,lebo viem,ze ten svoj ciel dosiahnem.Ci uz o polroka ci za rok,ale dosiahnem.A naozaj,vobec neriesim kila,v prvom rade by som chcela vyzerat dobre a zdravo a pacit sa sama sebe...Moj termin vazenia sa blizi,je to 1.6.
A inak,sport aj ja teraz troska zanedbavam,ale ked dojdem domov z rakuska,tak to vsetko dobehnem a potom by som chcela aj tu vonku zacat uz behavat,nie len rychlu chodzu robit...
Dnesny den mi prebehol tiez v celku fajn,strasne mi toto forum pomaha a ze sa tu najde par spriaznenych dusi,ako si napriklad aj ty :-)Na veceru som si dala duseneho tuniaka a o 19hod.si dam asi este jeden jogurt alebo pohar mlieka...
A co tvoj termin vazenia??Odvazis sa so mnou 1.6. a potom o mesiac,alebo to nechas hned na toho 1.7.??

JanulQQQa

Veronn za tu chvílu čo tu sledujem tieto diskusie :) som si vsimla ze ty si taka pozitivna energia :D kazdemu rozdavas dobru energiu a motivacie.... :D zlatááá naozaj... A kedy si to vravela ze sa planujes vážit?:)ale aj keby to nebolo vela na vahe....tak to nevadí...nikdy nebudes riesit vahu...skor hlavnejsie je ako vyzeras :) ....aaa ano zobralo som to asi naozaj zo spravného konca...dnesny den opät super...vydrzat tak este mesiac a mozem povedat ´´zvladla som to,, :)Ale teraz budem este skromnejšia kedže nechcem všetko predbezne predbiehat :)...teraz ma len stve ze mam vela v skole,cize sport cez tyzden zanedbavam,,,ale pride vikend a prazdniny a pojde to rychlo dole :) sa tesim az D:D::Da ako si na tom dnes ty? :)