Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

veronn

dobre ranko :-) Jeeej zas nas je o jednu viac??No super,tesim sa a tiez vitaj Lolarda :-)
velrybka,dalsi krasny dnik je pred nami a uz sa velmi tesim.Strasne citim na bruchu,ze sa mi zmensilo,je to viditelne uz aj volnym okom a aj to mi dava silu pokracovat v tom vsetkom dalej a vidim,ze to zmysel ma a uz sa dostavuju aj prve vysledky...Ano,ten cukrik je dobry napad,aj ja to tak zvyknem robit alebo mne pomoze aj zuvacka,ked mi nahodou nahle poklesne cukor dolu.Neboj sa,tych 15kg das dolu a ani sa nenazdas.Len to nevzdavaj!!!Vsak ked si vezmes,ze by si sa do toho nepustila,tak na konci leta budes s rovnakou vahou,ak nie vacsou...a takto uvidis,ze tej troska namahy,stoji za to...Ja nam verim,ze to dokazeme baby!!!

velrybka

vidim ze sa nas tu zbiera,tak to je super baby :) ako sa drzite? ja vyborne,och ako sa tesim..normalne citim ze to ide dole,niekedy mam chut na sladke tak si dam cukrik nic viac,no a riadne mi zacala chutit zelenina...

veronn.: aj ja mam pocit ze moje telo si uz za tie 2tyzdne riadne zvyklo na pravidelne stravovanie 5x denne :)

som velmi rada ze sme sa do toho pustili,osobne moja cesta dat dole 15kg bude dlha ale verim ze stoji to za to ;) a na konci leta si uz aj plavky obleciem :D

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

lolarda

Ahojte =)...rada by som sa aj ja pridala meriam 168cm vaha 54kg ...mojim cielom nieje schudnut ale spevnuit svaly...posledny rok som dost nahle pribrala spravili sa mi trosku strie a chcela by som sa zbavit aj celulitidy...a este mam aj dost nesumernu postavu brucho mam velmi stihle ale odrazilo sa to na zadku ...a este ako som pribrala mam dost problem s vyrazkami na chrbate...tak budem rada ak ma primete ....chodim bicyklovat a snazim sa hybat co najviac...

veronn

ahoj JanulQQQa :) Velmi si ma potesila,ze si to zobrala z toho spravneho konca a ze si sa do toho pustila s takym pozitivnym nasadenim.To je zaklad v tomto celom,mysliet pozitivne,verit v samu seba,mat to upratane v hlave a hlavne,mat v tom celom system :-) Perfekt,prvy den mas teda uspesne za sebou,zosit mas zavedeny,vaha provokaterka je odlozena...tak len pokracovat v tomto style dalej a vysledky sa urcite dostavia.
Ano,ved uz aj ja som velmi zvedava,ze co mi ukaze vaha,ake cislo,tak sa nechajme teda prekvapit...Ja som dnesny den zvladla tiez uplne v pohodicke.Myslim,ze moje telo sa uz zmierilo s tym,ze dostava pravidelnu vyvazenu stravu 5x denne a tym padom uz ani nemam nejake extremne navaly hladu ci tuzby po sladkom.A ked aj,tak su uz ovladatelne a viem svoje chutky uspokojit aj nejakou zdravsou variantou...a poviem ti,konecne!Na toto som cakala,aby som sa citila uplne v pohode,bez potreby zhresenia...:)

JanulQQQa

ahoj veronn :) Takže dnes som začala úplne v pohode takže som úplne spokojná....váhu som odložila,a napísala si termín váženia... :)zošit zavedený a strava dnes úplne pohode :) dnes som tu mieru našla,dúfam že to tak pôjde ďalej... Je to prvý deň,ale ak to tak bude pokračovať tak budem ďakovať vám všetkým čo ste tu :).... Ale váha nieje až taká dôležitá :)Ak cítiš na sebe, že to šlo dole,tak to je hlavné...Ale aj tak sa teším na tvoju váhu. že ako rýchlo ti to šlo....A ako ty si prezila dnesny den? :) uspesne?:)

veronn

no pokial ja viem,tak vecer by sa uz pecivo nemalo,radsej si daj len ten cottage so zeleninkou napriklad...Wau,tak pekne schudli obaja a aj ty,na to,ze to len 1mesiac robis...gratulujem a len tak dalej,beriem si priklad od teba :)

veika

ďáákujem :))..no ja viem že sa to neodporuuča..ale moja kamarátka tak schudla 15 kíl a bratranec asi 20 :P..začínala som so 60 takže tak :)..a cottage mám aj ja fest rada:D...len mám dilemu s tým pečivom lebo niekde čítam že by sa jesť nemalo( iba nejaké knäckerbroty) a niekde že to je jedno...

veronn

veika,tak teda vitaj aj ty medzi nami :-) A s kolkymi kilami si zacinala,ak sa smiem opytat??Hmm co sa tyka nejest po 17hod,tak sa to velmi neodporuca.Mala by si jest 2 hodky pred spanim,aspon nieco male,najlepsie bielkovinove.Ja si davam pohar acidka alebo cottage...Ale nechcem sa tu hrat na mudru,to ja len tak,medzi nami,ze co som pocula :-)))) Tak teda drzme si palce navzajom... :-)

veika

Ahojte, ja sa pridávam k vám lebo tiež už to bude mesiac čo sa snažím:)...takže asi normálka, nejem sladké ani žiadny cukor..raňajkujem len cereálie nestlé fitness, po 17.00 nejem áá samozrejme cvičím a chodím behávať. Mám 166 cm a 57 kg...no chcela by som to dať ešte aspon na 53 do leta :) držte palce!