Gyn. zápaly a kúpele

Mia_91

@palinocka je mi ľúto, že už máš dva potraty za sebou...dúfam, že ti kúpele schvália a že ti aj pomôžu...drž sa!...

lenyia

Simka214 = ak si si nenapísala konkrétne kúpele do žiadosti, tak oni ti nejaké pridelia. Tuším, že tak to je. Ja si stále píšem, že chcem ísť do kúpeľov Lúčky a potom mi aj príde vyrozumenie, či mi ich schválili alebo nie. No našťastie mi ich zatiaľ len schválili. A potom ešte rozhodujú, či ti schvália kúpeľnú liečbu skupiny A alebo B. Pri A-čku ti hradí poisťovňa všetko (ubytovanie, plnú penziu, lekársku starostlivosť a liečebné procedúry) a pri B-čku ti hradí len lekársku starostlivosť a liečebné procedúry.

ludvo_voskar

zeny moja snubenica bola minuly rok v kupeloch. mala tiez nejake zenske problemy a dost sa jej tam polepsilo. bola v kupeloch Lucky tri tyzdne. jeden den na otocku som ju tam bol pozriet, tak mi to tam poukazovala. riadne dobre to tam vyzeralo. oni ze su najlepsi na taketo problemy. neviem to moc posudit, kedze som chlap ale moja zenska mi tak povedala a to ona je dost narocny clovek.

simka214

lenya - joj ano ano, to ja som si vsetko zistovala vopred, len este ja vobec nemam sajnu, ze kam by som isla, dobre recenzie je na vela kupelov a ked sa opytam znamych jedny tak a druhi tak, ty si bola v ktorych?

lenyia

Simka214 = si zlatá, že to chápeš. Vyskúšaj, len tu žiadosť ti musí doktor vypísať, tak najprv musíš jemu povedať. Ale to asi isto vieš, že?

simka214

to ma velmi mrzi samozrejme chapem, ze o tom nechces a je ti neprijemne a bolestive o tom hovorit, vau to je super, premyslam, ze by som si aj ja dala ziadost lebo uz neviem :(

lenyia

Simka214 = po návšteve kúpeľov sa mi rapídne zlepšil stav! Aj sám gynekológ sa čudoval, že mi to až tak pomohlo. Keby sme boli skôr vedeli, tak už dávnejšie idem. Mám totižto problémy, ktoré mi začali keď som potratila :-( Podrobnosti tu moc nechce rozoberať a snáď to aj pochopíš prečo. Nie je to pre mňa ľahké :-( Procedúry som mala rôzne. Prvý deň som absolvovala vstupnú prehliadku, kde mi lekárka nastavila procedúry, ktoré boli pre mňa najlepšie. Bolo ich fakt dosť veľa a každá jedna bola super! Takže asi toľko z mojej strany.

Margitiyk_T

@klaksima - to je super, že sa im potom zadarilo a že ho aj zdravé vynosila!!! Isto aj vďaka tomu sa s tým lepšie zmierila!

Zuza_Petrankova

@caiserka...to je jasne, ze zena nejde do kupelov prave vtedy ked ma zapal v tele...musi byt vyliecena z neho a potom moze ist...