Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

gomez

ja si tiež myslím, že nejesť nie je správna cesta. Dievky, chce to rozhýbať tie ochabnuté svalčeky. Samozrejme že to bolí ale telo sa vám na zdraví odvďačí...hosana, hosana:)

rose

no suhlasim s holkami ze keby ja mala takeho tak ho davno pustim k vode ci ma lubi ci ne.A ked sa ta holka este aj snazi schudnut len jej to nejde (a mozno to robi kvoli tebe)tak ako sorrky ju nechat len rpeto?urcite nepribrala 20 kilo a nema extra velky zadok zeby nepresla cez dvere.radsej by si si mal vazit taku aka je,jej povahu,viem pochopit ze chalanom zalezi dost na vyzore ale ked niekoho ,lubis tak co riesis potom a este taky dlhodoby vztah......

siskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pocuj duro .keby ju lubkas tak ti nevadi ze pribrala lebo ked clovek lubi tak sa mu vsetko na nom paci.ale zamisli sa ze ked si najdes druhu tak s tou druhou ta to nebude bavit ako s tou co si tri roki.3 roki robia svoje duri.a neda sa na to len tak lahko zabudnut.uvedom si aka je dobra a co vsetko pre teba robi taku uz nestretnes a ked budes mat inu tak to bude mozno na par tyzdnou co ona ta potom neha .a ty si uvedomis aky bol ten vstah pred tym super

betka20

pablo: napisala som casto. pretoze zeny ked stale pocuvaju od milovanej osoby ze su tucne alebo nieco ine ich to trapi.Nepovedala som aby jej to nehovoril moze ale nie casto

gomez

milí Ďuri, ako skúsený pablo podotkol, lepšie to už nebude. Ale ani u teba. Možno si si nevšimol, ale postava človeka sa vekom mení. Dievky majú svoje partie ale aj muži. V jednom ti však dám za pravdu: dievčatá v určitom štádiu prestávajú dbať o seba. Ak to súvisí s tým, tak kľudne jemne pritlač na pílu. Nezabudni však aj na sebareflexiu. Mne osobne sa však páčia babenky tak do dlane, krv a mlieko...kosti tlačia:)

betka20

duro: nemyslis si ze by si jej to az tak moc nemal davat najavo??? pretoze ju to tyra?? tak jej aspon pomoz. chcodte sa prejst niekde sa zabavit.kupujte veci s ktorych sa moc nepribera.a ak mas rad sladkosti alebo nieco tucne nejedz pred nou lebo ju to laka....

duro

Dakujem elle. Ale ved ja som jej to uz povedal a nie raz. Ona pozna moj nazor na vec a vie aj to ze sa na tom velmi trapim. Ona sa snazi, ale podla mna dost malo.