Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

elle

Nepreháňajte! Anorexia má hlbšie psychické príčiny ako toto.
Pre koho si tituloval toho chudáka? To sa už nezmôžeš ani na jednoduchú diskusiu?

sinka

presne tak,dalsia babenka s anorexiou...ved co uz neurobi ak ta miluje? ani jest nebude,aj zvracat zacne...a ochorie.co keby si chodil s nou na plavaren,alebo bicyklovat?

elle

Ja neviem, ja si cením úprimnosť nadovšetko a milujem svojho priatela a keď mi na nom niečo vadí, poviem mu to. Ludia, naučte sa byt asertívni. Je prirodzené že ak muž či žena o seba prestanú dbať, hovorím aj o váhe (o tučnote), stávajú sa menej atraktívnymi a to nielen pre okolie ale aj pre seba. A vzťah medzi mužom a ženou je hlavne o erotičnosti.

fifi

vztah je o vzajomnej tolerancii,ak by si si ju zobral a pribrala by po tehotenstve tak by si sa snou rozviedol?Ako by si to potom riešil?treba trochu tolerancie.