Strasne bolesti zlomeneho clenku...

slizik

Alebo aj vôbec. Je aj to možnosť? Ja som sa dal na to raz nahovoriť a vôbec nič mi to nepomohlo. Dva roky som sa dostával zo zlomeniny. Celé zle to bolo..

tomino874

Roman ahoj najlepšie je podľa mňa sa o tom porozprávať s lekárom. Ja som mal problémy s členkom veľmi dlho. Až asi po roku mi povedali, že budem musieť absolvovať operáciu a ppo pravde som si nevedel ani len predstaviť za aký čas sa zaradim opäť do bežného aktívneho života. Ale rátal som, že za mesiac som fit. Doktor sa vtedy len zasmial, či bláznim. Tak som s ním riešil ako to vlastne po operácii je čo mám robiť preto aby sa to lepšie hojilo povedal mi, že najprv potrebujem mať v poriadku imunitu aby sa to dobre hojilo. Tak mi odporucil enzymy, tak som sa na to dal. A som rad ze som si dal povedat.

Roman.T

a ako prosim ta? mna uz dlhe roky nasi presvedcaju ze najlepsia podpora imunity je otuzovanie a vela cerstvych potravin v strave. Ale nejako v praxi sa mi to zatial neosvedcilo..

simčina

ale podpora imunity predsa nie je len o otuzovani a zdravej strave je za tym ooomnoho viac a da sa to aj inak :)

galileogalilei

ja som mal zlomene oba clenky - hraval som futbal. mam otestovani wobenzym po druhom raze. ten mas aj na imunitu a aj po operaciach. mne ho odporucil nas lekar klubovy

Lukaso

Musim suhlasit, v tvojom pripade v prvom rade treba dohliadnut na to aby sa to dobre vsetko hojilo, a kedze sa ponahlas aby si mohol rychlo chodit, tak urcite je potrebne pravidelne s nohou cvicit ale taktiez podporovat imunity, aby nenastal nejaky problem.

Tiborrrrr

musis si ujasnit ze to nie je len o tom, ze sa budes snazit neustale chodit, ide aj o to ze tvoje telo sa potrebuje zregenerovat po tej zlomenine a to tiez nejde len tak zo dna na den.