Strasne bolesti zlomeneho clenku...

EvaB

Dobrý deň, skúste s popozerať po prístroji magnetickej pulznej terapie, sú to prístroje naozaj s veľmi dobrým výsledkom. Hojivé účinky, odstránenie bolesti pomáhajú po úrazových stavoch. Vlastníme v rodine jeden taký a používame ho rôzne ťažkosti, keďže sme rodina, ktorá veľa športuje. Prístroj sa volá Biotorus.

petra_peta

Tak v tomto prípade už tomu rozumiem a po zotavovaní ako dlho ste ho brali? či kým sa telo úplne nezotavilo? Ako človek vie, že tak už ho môžem vysadiť a kedy ešte nie?

Milosžž

Presne, suhlasim s @DubravskaOli, ja som tiez bral pred operaciou Wobenzym. Tesne pred som ho vysadil a potom som ho zase nasadil a pomohol mi pri lieceni, aby som nemal zapal. Myslim, ze pomohol

DubravskaOli

Má to svoje opodstatnenie, vplýva na zrážanlivosť krvi. Ale nie je to nič strašné. Najdôležitejšie je ho brať práve po zákroku, po operácii, keď sa telo potrebuje zotaviť.

petra_peta

Lenže celkom nerozumiem prečo je dobré ho tesne pred operáciou vysadiť.. Viete mi to nejako vysvetliť? Má to vôbec nejaké opodstatnenie?

Klara154

Záleží aký dlhý čas pred operáciou. Mám kamaráta čo mal problémy s oslabenou imunitou veľmi dlhý čas. Bral enzýmy na liečbu oslabenej imunity. Potom ho čakala operácia, tak pár dní pred ňou ich vysadil a po operácii na odporúčanie lekára ich zase začal užívať...

Majo29

tomino874 presne, bolo to velmi tazke. Ale naozaj som rad, ze uz mam po vsetkom a mozem konecne normalne existovat a zase sportovat. Naozaj mi ale pomohol ten wobenzym

Tiborrrrr

petra, zalezi v akom stave je tvoje telo a imunita pred operaciou. Su ludia ktori s imunitou nemaju problem tak pred operaciou ho neberu, len po.. pre rychlejsie zotavenie.

DubravskaOli

Je dobré ho brať aj pred operáciou, ale pár dní pred operáciou je potrebné ho vsadiť. Ja osobne by som ho brala až po zákroku v rámci zotavovania ;)