Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

cinni

smajliqa: tvoja vaha sice nieje vobec vysoka, ale ked si nespokojna, radsej zacni cvicit a trocha uprav stravu, isto nedietuj (ale tie chipsy kludne vynechaj ) :))

fun13- akekolvek oriesky su velmi zdrave, urcite ich mozes jest, ale nie vela a urcite nie prazene..su vyborne na nervovu sustavu, srdce, latkovu vymenu a obsahuju antioxidanty..ale su alergen, takze opatrne,nie vela :)

fun13

tak ja som dnes zatial ranajkovala detsku vyzivu a salku mlieka... :))
inak chcem sa spytat, co hovorite na arasidy nelupane?? mozu sa jest alebo radsej nie???

sade8

smajliQa

to je dobry napad s tymi fotkami......len mohli by sme sa mozno presunut niekde kde je menej ludi....alebo ako si tie fotky posleme?

smajliQa

ajoj ludia... vcera sa mi nepodarilo sa dogulat na net... ale dnes ma tu mate cely den.... tak aky je vas jedalnicek na dnes,???? vase miery, vahy.. vsetko... :)
ja mam 55 a kým vide prve slniecko a zacnu sa nosit suknicky a saticky, chcem tie tri kilecka dat prec...

inak pocuvajte.... mozme si poslat aj fotky, .... postavu... nemusi byt s tvarou:) pre inspiraciu:)

fun13

aj ja si doprajem raz za den jednu sladkost.. no podla mna to na zaciatok staci, neviem kolko uz takto cvicis... na steperi alebo na bicykli byvam tych 30 min.+ niekedy aj svicim s fit loptou.. a behavat chodim tak na tych 20-30 min... ale v lete behavam aj hodinu.. tak uz cakam kym sa otepli!!

iwus93

fun: no aj ja by som prijala také stehná :D sladké ale jedávam hádam neuškodí 1 za den ale lepšie by bolo keby vôbec :D No ja cvičím na orbitreku 45 min. niekedy 35 min 3-5x týždenne neviem ale či to stačí.

fun13

tak ideme spolu do toho :D ja cchem takych 47-48 a budem uz spokojna... zacala som teraz behavat a snazim sa vyhybat sladkemu..a tiez mam stacionarny bicykel a steper doma, tak hadam to nejak pomoze...