Ako posilnit imunitu bez liekov?

marianina

Ewka tieto vitamíny, čo píšeš sú dobré, ale predovšetkým by som povedala, že ako prevencia. Ale ee ako liečba.
My s mužom užívame enzýmy, kupujeme toto veľké balenie, kedže ich berieme obaja, sú vhodné aj ako prevencia aj liečba a držia nás vo forme. Najmä ak máme problémy, tak netreba nechať telo nech sa samé trápi :(

ewka

Na imunitu vitamíny: C, B3, D3 a zinok to sú vitamíny pre toto chripkove obdobie, ďalej sú potraviny pôsobiace protizapalovo a teda potláčajú vírus v tele napr. kurkuma, cesnak, zázvor a ešte niekoľkonásobne silnejší je olej z čiernej rasce, už ho pijem 2 roky a od vtedy ani len prechladnutie :-)

EV365

Lieky sú rôzne - chemické, prírodné, potraviny. Pre každý liek treba poznať dávkovanie, účinky, súvisiacu liečbu.

maryen

Ako píšeš, ja tiež som chcela problémy zvládnuť bez liekov, lenže to sa nedá. Vyliečiť imunitu nejde len tak mávnutím akoby čarovného prútika, je to proces, ktorý trvá nejakú dobu. Už som tu písala o tom ako mne bolo, aké som mala problémy a že nebolo jednoduché sa z nich dostať, ale som z toho vonku, som okej a to je podstatné. Ale je fajn, že liek ako neya písala, že ten je voľnopredajný :)

maryen

Tak bez liekov by sme to chceli asi všetci zvládnuť, lenže nie je to také jednoduché, nedá sa to len tak mnohokrát. Pretože často je imunita na tom tak zle, že jediná možnosť je ozaj liečba.

neya

MARYEN POVIEM TI, ZE JA SOM SA LIEKOM TIEZ NEVYHLA, MOJU IMUNITU POSTAVIL NA NOHY AZ WOBENZYM. NECHCELA SOM TIEZ NAJSKOR IST DO LIEKOV, ALE KED MI BOLO NA NIC, MALA SOM PROBLEMY, NEUSTALE SA NA MNA NIECO LEPILO, TAK SOM SI POVEDALA, ZE POJDEM DO TOHO. A UROBILA SOM DOMA. LEN AJ TA LIECBA NEJAKY CAS TRVA, ALE TRPEZLIVOST RUZE PRINASA ;)

maryen

Elis je veľa spôsobom len nie každý je účinný, nie každý sedí každému, treba to ale bezpodmienečne riešiť ak sa problémy objavia. Neviem čo si čítala, aký článok, ale podľa mňa ak je problém, tak sa liekom už potom vyhnúť nedá ;)

Elis85

Ahoj karotkaa29. Existuje veľa spôsobov, ako si môžeš posilniť imunitu bez toho, aby si sa dávkovala liekmi a podobne. Zhruba pred dvoma mesiacmi som o tom čítala článok na www.magazinzdravia.sk
Hlavne mysli na svoje zdravie!