Ako posilnit imunitu bez liekov?

katinaa20

TimOteJ co ta potrapilo? Ono najhorsie je to, ze imunita ked je oslabena tak ozaj akekolvek problemy mozu nastat, mozu sa objavit zapaly, u nas zien aj mykozy, casta chripka a uz potom sa to vezie.

TimOteJ

Viem, že lieky sú obtiažné, ale niekedy to bez nich nejde. Sám som mal dlho problémy, imunitu na prd (s prepáčením) , ale na odporučenie som začal brať wobenzym. Jedna tabletka denne a imunita je na tom mnoho lepšie a som menej častejšie chorý.

biatlonistka7

Naty neviem či u chlapov je to bez nejakých pripomienok, môj ten začal venovať imunite pozornosť až keď si nejakými problémami prešiel až vtedy tak nejako spozornel, že asi nie je niečo v poriadku. Až vtedy dal na moje slová a začal sa viacej o seba starať, začal dokonca aj otužovať, aj behávať, takže ono asi každý musí si niečím prejsť aby to pochopil.

Naty63

katinaa a muž akože bez akýchkoľvek problémov sa dal na užívanie lieku na imunitu?...nefrfľal okolo toho?...

neya

katinaa len nedonutis kazdeho aby jedol vsetko u nas je to zakazdym pestre ked sa snazim aby sme zdravo jedli, zakazdym sa snazim aj zeleninu aj ovocie nakrajat, myslela som, ze to sa skor zje, no coby, naivna som bola :D

katinaa20

PeterNov v niecom mas pravdu, je to fakt, ale pestru stravu dozaista netreba zanedbavat, na to ja davam pozor aby sme mali dost zeleniny, aj ovocia, ale tiez aj pitny rezim je podstatny, takze na tom staviam. A k tomu uzivame este aj Wobenzym, aj ja aj muz a je nam dobre :)

PeterNov

podpora imunity je tiež o zdravej strave, športe a pripadne tiež doplnkoch stravy, pretože nie všetky živiny, mineralny a vitaminy je možne v potrebnej vyške ziskať zo stravy. zaroven su tie v tele systemy, ktore sa musia doplnat inak nez syntezou v tele, napr. endokanabinoidny system... tam ja mozem napr odporucit cbd getcbd.sk

llnzzda

tamirilka toto je problém mnohých by som povedala, to aj môj muž ten by chcel zázraky na počkanie aby sa mu zdravotné problémy dali do poriadku hneď, lenže nič nejde len tak a už aj všetko má nejaký svoj čas a najmä postupnosť :)

newsreviewnet

Replace bad influences with positive ones
 It is vital that you become aware of external poor elements to your life which may be conserving your mind hostage. as an instance, your intellectual country can come to be toxic by being round buddies who're terrible. in case you aren't vigilant sufficient, you will start to undertake their thoughts as your very own. therefore, be alert to what your bad affects are. if they arrive from certain buddies, restriction your publicity to them as much as you may. refrain from discussing your plans with folks
who will be unsupportive of your dreams and goals. copyright dedecms
As a substitute surround your self with mind and moves from folks who will empower you.www.newsreviewnet.com