Akné a mlieko

Príspevok v téme: Akné a mlieko
Ettel

Už dlho trpím akné, z rôznych zdrojov overených aj neoverených, som sa dočítala, že toto ochorenie môže mať súvislosť s konzumáciou mlieka, v dôsledku hormónov, ktoré obsahuje, no milujem všetky mliečne produkty a tvoria aj hlavnú súčasť môjho jedálnička, preto by som chcela vedieť, či niekto nemá skúsenosť s touto teóriou, či po tom ako prestal konzumovať mlieko a mliečne produkty sa stav jeho akné zlepšil.

punk_zero

Ja som strasne vela tvrdeho syra jedol, daval som si ho aj do salatov a polievky :) Tiez som mal problemy ako Vy. Moj brat pije zase strasne vela mlieka a problemy ma rovnake

Jednoznacne treba s mliekom, jogurtmi a syrmi prestat! Vysledok sa nemusi dostavit hned. Skuste si aj vycistit creva napr. psylliom. Je to vlastne vlaknina. V lekarnach to predavaju
- alebo skuste aj Triphala. Ja som si vcera objednal. Dajte si to do google

Tinusha

Toto niekedy zaujímalo aj mňa..Kedže mlieko bolo aj u mňa na dennom poriadku :)) a akné...no dosť...a v poslednom čase absolútne..ani mlieko, jogurty...A akné pomaly ale isto mizne. Síce nebolo ľahké vylúčiť to ale predsa len sa vyplatilo :)

simka111

a zahlienuje aj jogurt??? napr.taky smotanovy Sabi??? nechcem robit reklamu ale taketo jogurty jem da sa povedat pravidelne...

hammel

Ja som mlieko vylúčil a vyrážky zmizli, verte mi aj vy nato raz prídete. Ak už naozaj chcete tak bryndzu, kozie mlieko nepasterizované a kefír

tak tak

vylucit jednoznacne!!...a zmizne aj kopu inych problemov nielen akne...
vsade nam to mlieko strkaju a pri tom je to tak velky omyl

hammel

Mlieko a akné to je niečo hrozné a jednoznačne to so sebou súvisí. Mlieko zahlieňuje a telo nedokáže tie hlieny vstrebať. Hlieny sa často dostávajú do hrubého čreva kde sa stolica nalepí na hlien a tam to kvasí a toxíny sa dostávajú do krvi a taká krv sa prejavuje akné. Jednoznačne mlieko vylúčiť, či už akné máte alebo nie. Kravské mlieko je pre teľatá a nie pre ľudí tak majte rozum.

zdravo

Ahojte ,

mlieko do velkej miery ovplyvnuje akne, mlieko totizno zahlienuje ludsky organizmus, treba vysadit vsetky mliecne vyrobky, pokial Vam skutocne zalezi na liecbe akne, tak si zivot bez mlieka budete vediet predstavit :) A predsalen su tu rozne nahradky, ryzove , sojove a ine mlieka.....vela stastia

balalajka321

tak toto by aj mna zaujimalo.. tiez mam velmi rada mlieko a mliecne vyrobky, no trpim akne..v poslenom case je to hrozne, tak vyhadzana som este nebola.. a mam take tie bolave vriedky na celom cele a strasne dlho sa hoja..preto by som tiez chcela vediet ci by vysadenie mlieka pomohlo a za ako dlho.. neviem si to totiz predstavit, ze by som nemohla mlieko...ale ked ine nepomoze...