Strata libida / slabá erekcia

Príspevok v téme: Strata libida / slabá erekcia
zufaly_jebec

Zdravím.
Mám 20 rokov, som športovec (rôzne športy, ale hlavne posilovanie) a stravujem sa zdravo.
Nedávno (asi 2 mesiace) sme sa rozišli s priateľkou. Bola moja prvá a boli sme spolu viac ako 4 roky. Pri nej som nikdy (možno 1-2x za 4 roky) nemal tento problém, aký mám teraz - odkedy sme sa rozišli ma nejako prešla chuť na sex.Teda aj by som sexoval, ale neviem sa tak vzrušiť/navnadiť ako predtým.
Mal som odvtedy jednu partnerku, boli sme spolu 2x, ale veľmi som si to neužil - prvý krát slabá erekcia (ani som nemal orgazmus), druhý krát celkom OK, na tretí krát som zlyhal (nepostavil sa) :-(
Čo mám robiť ? Mám ísť za sexuológom ? Je normálne že v dvadsiatke, keď by som mal pretiahnuť všetko čo sa hýbe sa bojím že keď k tomu dojde tak sa mi nepostaví ?

Jozefos

toto je normalne ked si tak dlho s priatelkou mozno si s vnutorne este nevyrovnal s rozchodom ... alebo ak je to naozaj problem skus erozon max mne problemy s erekciou vyriesil

Edo o

Cau, tak ak neberies anabolika (co by za to teoreticky mohlo) skús prirodne vitaminy, a az potom lekara atd. ved si mlady. Skus AFRODI od tachyon pharm, a uvidis, ja odtial beriem doplnky vyzivy na zrak a zlepsil sa mi. Hadam vyriesis aj ty tvoj problem

mam56

A aby som ti aj poradil, tak fajčenie je takisto riadny killer potencie, síce až po dosť dlhej dobe, ale predsa.
Potom ide aj o to, či neužívaš nejaké anaboliká, keďže posilňuješ.
Alebo si začal užívať látku na podporu výkonnosti.
Skús sa najprv zamyslieť nad tým, čo do seba dávaš, ješ a tak.
A hlavne nebuď frustrovaný, trochu počkaj, nechaj Werzajg oddýchnuť, on sa sám zreparuje, you will see:-)

mam56

Ja som začal užívať jedno AD a odvtedy nemám žiadnu erekciu, ani žiadne libido. Veľmi si ten liek pochvaľujem, aspoň môžem riešiť zmysluplnejšie veci ako len sexuálny život a nejaké pseudo-vzťahy.