Strata libida / slabá erekcia

Príspevok v téme: Strata libida / slabá erekcia
zufaly_jebec

Zdravím.
Mám 20 rokov, som športovec (rôzne športy, ale hlavne posilovanie) a stravujem sa zdravo.
Nedávno (asi 2 mesiace) sme sa rozišli s priateľkou. Bola moja prvá a boli sme spolu viac ako 4 roky. Pri nej som nikdy (možno 1-2x za 4 roky) nemal tento problém, aký mám teraz - odkedy sme sa rozišli ma nejako prešla chuť na sex.Teda aj by som sexoval, ale neviem sa tak vzrušiť/navnadiť ako predtým.
Mal som odvtedy jednu partnerku, boli sme spolu 2x, ale veľmi som si to neužil - prvý krát slabá erekcia (ani som nemal orgazmus), druhý krát celkom OK, na tretí krát som zlyhal (nepostavil sa) :-(
Čo mám robiť ? Mám ísť za sexuológom ? Je normálne že v dvadsiatke, keď by som mal pretiahnuť všetko čo sa hýbe sa bojím že keď k tomu dojde tak sa mi nepostaví ?

Pervolis

tak po skoro pol roku mozem povedat ze to ako som tu pisal ze skusim ten erozon tak bolo to moje najlepsie rozhodnutie za posledny rok :)

Majsterko

ahoj, to ti neviem povedat ci ucinky sa udrzuju alebo nie lebo ja ho preventivne beriem stale ale ako zavisly urcite niesom

Limi

@Majsterko
Spravna otazka je...
Ako presne funguje erozon?? Staci to brat nejaku dobu a potom uz ucinky zostanu?? Ale to asi pochybujem...

CIze to treba brat stale.. To znamena ze budem na tom zavisly aby som spravne fungoval co? :(