Strata libida / slabá erekcia

Príspevok v téme: Strata libida / slabá erekcia
zufaly_jebec

Zdravím.
Mám 20 rokov, som športovec (rôzne športy, ale hlavne posilovanie) a stravujem sa zdravo.
Nedávno (asi 2 mesiace) sme sa rozišli s priateľkou. Bola moja prvá a boli sme spolu viac ako 4 roky. Pri nej som nikdy (možno 1-2x za 4 roky) nemal tento problém, aký mám teraz - odkedy sme sa rozišli ma nejako prešla chuť na sex.Teda aj by som sexoval, ale neviem sa tak vzrušiť/navnadiť ako predtým.
Mal som odvtedy jednu partnerku, boli sme spolu 2x, ale veľmi som si to neužil - prvý krát slabá erekcia (ani som nemal orgazmus), druhý krát celkom OK, na tretí krát som zlyhal (nepostavil sa) :-(
Čo mám robiť ? Mám ísť za sexuológom ? Je normálne že v dvadsiatke, keď by som mal pretiahnuť všetko čo sa hýbe sa bojím že keď k tomu dojde tak sa mi nepostaví ?

antonovaia9

Tabletky na erekciu - erotonus.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Erotonus funguje aj za nižšiu cenu.

evzen

Ja beriem erectan je to síce iba výživový doplnok ale mne zatiaľ pomohol asi to nebude nič vážne iba ti chýbajú nejaké aminokyseliny

rtv43

Nerieš takéto veci, raz je to tak inokedy tak. Ak -tak si najdi takú korá bude rešpektovať že šport je viac ako ona,tolerovať že nie si doma s nou viac ale so športom-navyše posiluješ to je zaťah na osganizmus.
Vyber si čo chceš.Ak ťa oni opušťaju maš z toho nervy-zrejme vrcholový šport je príčina prečo nie si s nimi a mysľou si zrejme pri športe.Ak ti možem poradiť , si ešte mladý-po rokoch budeš iný, zatiaľ si najdi nenáročné zvieratko ,s ktorým ani nemusíš chodiť často von, a ti ho postraži niekto v čase neprítomnosti ako priatela.
Taketo niečo nrieš, pride až keď poriadne dospeješ

rtv43

Nerieš takéto veci, raz je to tak inokedy tak. Ak -tak si najdi takú korá bude rešpektovať že šport je viac ako ona,tolerovať že nie si doma s nou viac ale so športom-navyše posiluješ to je zaťah na osganizmus.
Vyber si čo chceš.Ak ťa oni opušťaju maš z toho nervy-zrejme vrcholový šport je príčina prečo nie si s nimi a mysľou si zrejme pri športe.Ak ti možem poradiť , si ešte mladý-po rokoch budeš iný, zatiaľ si najdi nenáročné zvieratko ,s ktorým ani nemusíš chodiť často von, a ti ho postraži niekto v čase neprítomnosti ako priatela.
Taketo niečo nrieš, pride až keď poriadne dospeješ

snecnavila

Si náročny, Ledva si sa rozišiel a už chceš naplno. to sa stane že je to raz tak a raz tak.s jedným ti to ide s druhým nie.
Lsska takéto nerieši.Mal si ich rád.Navyše si športovec-zaťažuješ telo-nastavený na výkon-ktovie ko reaguješ dole.Ja by som z toho tragediu nerobil.Pipík nerobí na povel.Zamysli sa nad priateľstvom a laskou.