Strata libida / slabá erekcia

Príspevok v téme: Strata libida / slabá erekcia
zufaly_jebec

Zdravím.
Mám 20 rokov, som športovec (rôzne športy, ale hlavne posilovanie) a stravujem sa zdravo.
Nedávno (asi 2 mesiace) sme sa rozišli s priateľkou. Bola moja prvá a boli sme spolu viac ako 4 roky. Pri nej som nikdy (možno 1-2x za 4 roky) nemal tento problém, aký mám teraz - odkedy sme sa rozišli ma nejako prešla chuť na sex.Teda aj by som sexoval, ale neviem sa tak vzrušiť/navnadiť ako predtým.
Mal som odvtedy jednu partnerku, boli sme spolu 2x, ale veľmi som si to neužil - prvý krát slabá erekcia (ani som nemal orgazmus), druhý krát celkom OK, na tretí krát som zlyhal (nepostavil sa) :-(
Čo mám robiť ? Mám ísť za sexuológom ? Je normálne že v dvadsiatke, keď by som mal pretiahnuť všetko čo sa hýbe sa bojím že keď k tomu dojde tak sa mi nepostaví ?

zufaly_jebec

Okrem popísaných nemám žiadne iné zo symptómov nízkej hladiny testosterónu. Som celkom fit (málo podkožného tuku, atletická postava) , nemám žiadne depresie (tak trochu z tohoto problému) alebo stratu motivácie, mám dosť energie...
Stresu mám dosť málo (skúšky zvládam v pohode).
Môže byť vo veci to že som sa ešte nevysporiadal s rozchodom (teda moje podvedomie, vedomie to už má za sebou) ?
Keby som bol škaredý tak by ma toto asi netrápilo :D

zufaly_jebec

Posilovaním to nebude, to som už robil dávno predtým ako som začal so sexom :)
Hormonálny profil si ako dám vyšetriť ? Len prídem k obvodnej s tým že nech mi to urobia ? Platí sa za to (ak áno, koľko) ?

letnicka

možno stres...a zhoršuje to to, že maš obavy že sa ti nepostaví. hormonálny profil máš v poriadku? ako často do tyždňa cvičíš? ono som niekde čitala že práve posilňovanie zle vplyva na sex život lebo energia vydaná pri cvičení supluje sex. a potom jednoducho chlap nema chut ani energiu na milovanie. ale to som len čitala takže neviem čo je na tom pravdy. inak moj tiež posiluje a na sex chut nema vobec...toť moja skusenosť

zufaly_jebec

No ak by sa vtedy nepostavil, tak ho porád odseknem asi :D
Ale teraz vážne... je mi z toho dosť blbo, uberá mi to sebavedomie.

zufaly_jebec

Podotýkam že životosprávu som mal rovnakú aj vtedy ako teraz (až na to že teraz je skúškové obdobie a týmpádom aj o dosť menej aeróbnej aktivity).