Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

Veronka 1993

ludia poradne nie som si ista ale mozno ic mam tiez.......poradne a mozno nie ako sa ich da predcasne zbavit???,??

Cica33

Moja mama na to používala mlieko s medom a cesnakom. Hlísty majú radi sladké a tak sa na to namotajú, ale cesnak ich zabije.

LFJiTHT/;

DOBRY DEN CO MAM ROBIT MAM TIE CERVIKY HLISTY A HAMBIM SA IST K LEKARKE . V LEKARNI SOM PYTALA NIECO NA TO TA MI POVEDALI ZE IBA NA LEKARSKI PREDPIS . PROSIM PORATE MI ODPOVEDAJTE MI PROSIM NA MOJU MAILOVU SCHRANKU VELMI VAM DAKUJEM

bea49

moja 4 rocna dcerka mala po nastupe do skolky 3x mrle. stale sa jej to vracalo asi v 3-5 mesacnych intervaloch aj po dokladnom vylieceni vermoxom. v skolke akoze nikto o nicom nevedel. no proste trapne. a kedze uz aj doktorka na mna zahliadala, potom sice povedala, ze to ma v sebe asi 40% ludi, ale moc sa s tym nestretava. navyse teraz mame babatko, tak som dcerke obstarala pripsen zo zahranicia, preliecili sme sa cela rodina a mam pokoj. mam ho doma v zasobe, keby nieco. su to tabletky, ktore obsahuju mebendazol, co je latka ucinna na crevne parazity (mrle, hlisty, skrkavky,...). myslim, ze je na skodu, ze take nieco ucinne proti crevnym parazitom nie je na slovensku volne predajne. ale co uz.(bea49@azet.sk)

meggy10

Hlísty sa prenášajú cmúľaním a oblizovaním rôznych predmetov, alebo po konzumácii jedla, ktoré bolo kontaminované vajíčkami parazitov.

jajkafr

meggy
ja som nepočula aby niekto dostal hlísty tým, že sa napije z toho istého pohára čo pil človek s hlístami...