Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

sisa72

to nie je trápne.. je to normalne.. lekarka ti spravi len výter z konečníka..ja som si ho mohla urobit sama..možno budu chciet aj doniest trochu stolice.. povedz to mame.. to nie je hanba..

Lenka 233

V knihe Zdravie z Božej lekárne sa píše, že treba zjesť 20 až 30 čerstvých tekvicových jadier a po hodine vypiť malú lyžičku ricínového oleja.

Mirusiq

Ahoj ja by som potrebovala pomoc.Mam 14 rokov a mam mrle a je mi trapne ist s tym k lekarke alebo to povedat mame. Poradte mi co mam s tym robit.Naozaj pomaha cesnak a kysla kapusta?

jajkafr

Ahoj no hlisty môžu mať aj následky. Ak ich je veľa môžu upchať črevo. Môžu sa dostať do dýchacích ciest a spôsobiť zápal ....
Najlepšie je ich vyliečiť. Ak pôjdeš k lekárovi predpíše ti lieky a hlísty by sa mali zničiť. Tiež sa vyhýbaj sladkým jedlám lebo tie im chutia najviac.
Môžeš tiež skúsiť cesnak, na hladný žalúdok šťavu z kyslej kapusty, alebo zaváraných uhoriek

dennnni

Zdravim ja uz mam 21 a chcel by som sa spytat ci mozu hlisty sposobovat nejake zdravotne problemy lebo mal smo ich ked som mal 15 rokov neliecil som to dal som si len par krat cesnak a zmizlo to ale nie uplne sem tam som nasiel par v stolici ale myslel som ze to uz je len nejake konecne stadiium po vylieceni cesnakom no taha sa to uz so mnou 6 rokov moze to mat nejake nasledky?

akmurhc

ked som bola malá, bola som velmi chuda, tak mi starka zavolala na pomoc nejakú babu-liecitelku, a ta ma niekolko krát po sebe vzdy pri vychode a pri zapade slnka urobila kupel v mlieku.. a cukrom mi masirovala telo, a hlisty zo mna skutocne priamo cez kozu vyliezali.. hlavne na ramenach,..

som dnes dospelá 23ročná žena.. a keď priberiem, vždy len do spodnej časti tela.. neviem, či to má ešte niečo spoločné s hlístami..

rozmýšlam, že zájdem za doktorkou dať sa vyšetriť, lebo v stolici hlísty nemám už veľmi dlho..niekolko rokov