Lipoxal - pouzitie

eva 36

Pred pol rokom som uzivala LIPOXAL schudla som 10 kg.Popri tom som cvicila a obmedzovala sa v jedle. Potom som prestala a kila su naspäť.No čo urobim

lea

ja som si lipoxal kupila skamoskou...zacali sme ho uzivat naraz.......a chodili sme spolu cvicit........vydeli sme sa ako schudneme ked ho doberieme......no ked som brala poslednu tabletku tak nic....neschudla som ani gram..je to pekny ojeb......

lenka8

Ja som pri nom este aj dost striedmo jedla a fakt som nic neschudla!!!!Najedla som ho pred spanim a take reci, ze spolu s cvicenim a upravou stravy schudnete, tak to schudnete aj bez lipoxalu. nechapem ako to vobec mozu predavat v lekarni. uzivala som este Bruciakal, z neho som schudla cez Vianoce!!, ale ten mi zas skodil na zaludok, ja mam s nimtotiz problemy. Takze som stale ako buchta, ale co uz!!!

moon_driver

milý macko..... musim ta poopravit, Lipoxal nieje liek, ale výživový doplnok... to zanemaná, ze je bezpecný,ale ci je ucinny je otazne :-)
Spolu s cvicením a rozumnou stravou urcite pomoze.... a ked nie tak urcite neuskodi :-)

cinamon

lipoxal obsahuje aj vytazky zeleneho caju, nema sa uzivat pred spanim, z toho mohla byt ta nespavost. S jeho uzivanim treba samozrejme zmenit aj stravovanie a trochu pohybu, je tu jar, tak uz to nie je az taky problem, stacia aj prechadzky. Vtedy sa objavia aj prve vysledky. Ja som s nim spokojna. Okrem ineho, tuk je lahky, preto na vahe nemusite zaznamenat vyrazny rozdiel, ale co vase tesne nohavice, sukne? hm? Nezvacsili sa nejako?:-) Treba sa merat, nie vazit.

macko

ahoj lenka,ôebo ja ho uzivam uz mesiac a nic...ale mama z neho schudla z az mesiace 14kg..a ja nic..preto sa pytam..a nemas nejake skusenosti z tbl na schudnutie?

lenka8

mam a velmi nemile. uzivala som ho 2 mesiace, stalo to okolo 900 Sk a neschudla som ani gram. Akurat som z nemo nespavala....