Lipoxal - pouzitie

caly

Ahojte, tiež už niekoľko rokov bojujem s váhou, aj keď to nie je nič strašné vravia..ale, už 3 týždeň dodržiavam oddelenú stravu a 3 kg je dole, okrem toho denne 40min. vychádzkovej chôdze a pojde to, mám 165cm a 64kg. Skúste.

pipina

ja pišem len moju osobnu skusenost,ja som schudla a to je pre mna podstatne,uživala som napr.aj homeoslim a ten mi vobec nezabral,tie zazračne kokteily tiež nie.Mimochodom vahu som si udržala cely rok.

fraisee

Bez cvicenia a upravenej stravy nikdy nikto na svete neschudol!!!!!! existuje jednoducha rovnica: vydaj energie musi byt vyssi ako prijem a to si mile damy zapiste do vasich ruzovych dennickov. Nechapem ako moze niekto vyhodit za tablety na chudnutie 700 sk. to je HRIECH!

pipina

ja som z lipoxalu krasne schudla behom 2 až 3 mesiacov 10kilogramov,bez cvičenia,nebola som po tych liekoch hladna,takže som jedla omnoho menej

zrrzka

DREW, DAVAM TI ZA PRAVDU, ALE TO TIE DIEVCATA A ZENY NEVEDIA A AKO KEBY ANI NECHCELI VIDIET.
ALL: SCHUDNUT SA DA, AK ZMENITE CELKOVO ZIVOTOSPRAVU A ZACNETE SA AJ HYBAT, CIZE VIAC ENERGIE VYDAVAT AKO PRIJIMAT. JEDINA UCINNA FORMA SCHUDNUTIA. AK NIEKTO NEMA PEVNU VOLU, TAK TABLETKY, ALE IBA AKO BARLICKA. A AJ TO POD LEKARSKYM DOHLADOM.

Ľudmila

Ja som už skúšala všelijaké veci na chudnutie ale podľa mńa čo nezješ od toho nepriberieš a nemusíš to schudnúť.Aj CLa je nič,ja som od neho neschudla vôbec ani kilo a mala som aj chuť na sladké.Myslím si,že to závisí aj od organizmu človeka.

Ľudmila

milka kupila som si prípravok Lipoxal ale sa ho bojím užívať,lebo mi nedávno zistili vysoký krvný tlak a čítala som ,že by sa v takýchto prípadoch nemal brať.Má s tým niekto nejaké skúsenosti.Hoci v reklame hovoria o čiste prírodnom produkte .

drew

Keby niekto vymyslel liek na chudnutie, už by bol predsa najbohatší človek na planéte, nemyslíte? A Američanky by vyzerali inak. Na naivite a blbosti sa najlepšie zarába...

crazyca

a som prave videla reklamu na lipoxal a chcela som o tom vediet viac a nasla som tieto vase prispevky. Kazda z vas ma iny nazor, chcela som ho vyskusat, ale teraz naozaj neviem. Nechcem pribrat este viac ako mam teraz. Asi skusim najprv ten caj pur-eh. Diki, ze ste mi takto pomohli. papa

olga

JA SOM HO BRALA LEN SOM Z NEHO PRIBRALA ATO CVICIM 3× TYZDENE NIKDY VIAC SOMARINA LEN PRIDES O PRAHY VYUZI ICH NA NIECO LEPSIE