Lipoxal - pouzitie

all11

tak ja vam poviem nieco...za 2 mesiace som schudla 9 kg a uplne bez lipoxalu ci inych tabletiek.Jedine co robim je ze rano vypijem 3dl vlaznej vody,potom si dam nejake ovocie. obedujem normalne,ale nie mastne jedla a na veceru zjem bud plovicnu porciu toho co na obed alebo nejaky salat.a hlavne treba pit aspon 2l vody denne.funguje to naozaj.a ak chcete dobre cviky,kupte si knihu PILATES su to uzasne cviky na spevnenie a tvarovanie tela.Vrelo odporucam

nina30

aK Má TEN čAJ účINKOVAť, TREBA SI HO KúPIť RIADNE V čAJOVNI ALEBO B LEKáRNI A NIE NEJAKé LACNé NAPODOBENINY.

bubáková

Brala som lipoxal 2 mesiace veľké balenie na schudnutie a nič som neschudla - ani gram, je to pekný podvod, keby mi tak vrátili vyše 700,-sk, čo som za to dala

katrin31

ja som brala lipoxal 2 mesiace a schudla som.nemala som chut na sladkosti,ale na ovocie. A vahu som si udrzala.len po jeho dobrati sa netreba zacat prejedat. podla mna je to o tom, aby sa clovek naucil vecer nejest, co bol u mna velky problem.Lebo cez den mi chutilo normalne,ale vecer mi nechutilo absolutne nic.

regina

Myscha, na BIO CLA nespoliehaj. Užívala som ho a boli to vyhodené peniaze. Kúp si radšej ten čaj Pu-er. Na úpravu metabolizmu je dobrý Lecitín a Kelp.