Lipoxal - pouzitie

myscha

Tak kocky, tak to ste ma velmi nepotesili..odkedy som nastupila do noveho zamestnania ,tak sa moje stravovacie navyky hrozostrasne zmenili, ze som priberala doslova zo dna.na den...a rozhodla som sa, ze siahnem po LIPOXALE..ale akosi ste ma odradili.A to som si od neho veela slubovala.Vlastne ste mi aj pomohli..co uz asi skusim nieco ine.Snad bio CLA od Pharma Nord!!!Viete na ten pohyb uz akosi nemam cas a ani ,,chtíč,, .Ak niektora z vas ma fakt nejaky dobry sposob ako zhodit, prip. nejkae
vynikajuce skusenosti s nejakymi pripravkami, ozvite sa.A na margo toho caju pu-erh, musim povedat, ze naozaj funguje..kamoska si ho totiz dost pochvaluje..tak sa majte a drzim palce

Lilu

kolko stoji lipoxal? teraz je vraj v akcii, takze za cenu dvojmesacneho balenia dostanes este mesacne zadarmo.dokopy je to 847,- a zvlast to stoji mesacne 495,- a to dvojmesacne tych 847,-

lilu

ahojte,ja beriem lipoxal 6den, netrufam si ho este dako odporucat ci zatracovat, nato ho beriem velmi kratko, ale co na sebe ja pozorujem tak to tu vlastne uz odznelo.na vahe mi zatial neubuda, ale napriek tomu na sebe zmeny zatial aj ked malicke vidim.do jedla absolutne ziadnu chut nemam, takze by som vydrzala nejest aj cele dni, preto sa k tomu musim prinutit, predsalen zo vzduchu nezijeme a tu energiu treba dakde nacerpat, aj ked lipoxal mi jej dava bohate.po prvej tabletke som nechapala, som nabrala taku hiperaktivitu ze som sa nevedela zastavit, ani obsediet....uvidime ako to pojde dalej, ale lipoxal mi odporucila kamaratka a videla som akou zmenou presla.potom si to uz len ustrazit :) pekny den prajem

vladka.t

ahoj ja som ho uzivala asi meisac a tiez som neschudla na vahe ale na obleceni akoby sa ten tuk premenil na nieco ine,pevny zadok a brusko

ica

Ďakujem všetkým, čo sem prispeli so svojou skúsenosťou s Lipoxalom. Uvažovala som nad kúpou, ale po prečítaní vašich skúseností od toho odstupujem.

tina

ahoj, ja beriem lipoxal asi 5 den a tiez mam zatial negativne skusenosti, ani energie nazvys, no a obcas mam pocit, ze mi chut do jedla prave podporuje, ze sa tie intervaly medzi jedlom akoby skratili :(..takze neviem, no ale vyckam a uvidim..

damaxy

nespoliehaj sa na liek taha to len peniaze z vreciek.dam ti zadarmo radu znížit príjem kalorii azvýsit ich výdaj inej cesty niet.vsetko je to zalozené na diuretickom ucinku.ked dojes pirule vrati sa to spatky

nera

Minulu jar som ho uzivala asi 2 mesiace,pricom som nikdy tak rychlo neprisla o prebytocne pneumatiky:)Na vahe to az tak nevidiet, ale na obleceni?:)Ale je to doplnok, cize nepomoze ak sa budete napchavat stale tak ako predtym, ja som schudla bez cvicenia asi 9kg. za dva mesiace.K tomu, ze som nikdy necvicila a som riadny lenivec, je to celkom dobry vysledok!No citila som sa skvele!

evita

nazdarte, lipoxal poznám veľmi dobre, je to presne to, čo vačšina píšete.ak by také niečo pomohlo, nepropagovali by to v telke, ke&´d som ho začala užívať v septembri 2005,vážila som 68 kg pri výške 175, bolo mi horko, mám nízky tlak a lipoxal mi ho vyrovnal ale nič viac,brala som ho do februára a pribrala som na 80 kg, okolie myslelo, že som tehotná, je to oblb.teraz pijem čaj pur - eh, fakt je to bomba, máš hromadu energie, nie si unavená, zjem všetko, neobmedzujem sa.&teraz sa postavím na váhu a ukazuje 70 kg. takže radšej zdravé čajíky, nech sme aj pekné.