Lipoxal - pouzitie

RNG

Hlavnou zlozkou lipoxalu je vytazok zo zeleneho caju, kde je uvedena jedina hodnota1300 mg, ale nespecifikovany podiel roznych antioxidantov, teinu a pod.
Potom su tam spomenute "nove latky", kde tak isto nie je ziadna kvantita ucinnych zloziek.
Na klinicku ucinnost treba urcite davky ucinnych zloziek.
Nestaci len spomenut, ze tam su bez uvedenia kolko.
Kedze reakcie ludi boli rozne, ale casto sa spomenula nespavost od neho, predpokladam, ze ma vysoky obsah alkaloidu kofeinu.
Na trhu je plno termogeneracnych zmesi na chudnutie, aj lepsie,aj lacnejsie, aj so znamym obsahom ucinnych latok.
Aj ja mam nejake v obchodoch, zasada je , ze ZIADNE Z NICH NEROBI ZAZRAKY, AK K TOMU NIE JE PRIDANA REDUKCNA DIETA A CVICENIE.

ludkaaaaa

Ahoj vsetcii....beriem Lipoxal este len treti den...a velmi by ma zaujimalo ci to beriem zbytocne alebo nie..to ze som za to vyhodila 800 Sk ma netrapi...skor ma trapi ten vysledok.Mam pocit ze som menej hladna a jem menej .Neviem ci si to len nenahovram po takom kratkom case,ale aj ked..tak som rada...:

jama

anulček,,,,,,prosíííím prezrať čo to je za dietu,,, jem posledné tabletky, a to sú lipoxal,,, predtým som mala naplaste aj C.L.A a ešte jedny čo ževraj zachytávali tuk z jedla,,,, no na váhe ani o kg. mam pred sebou dva a pol mesiaca s lipoxalom, tesim sa na výsledok,lebo už teraz viem že nič neschudnem, možno kilo čo mi behá hore-dolu,,,,prosím napiš, dietu

akuska

Podravujem Vas:)

Je mile citat nazory ludi, ktorym sa dari schudnut pomocou tabletiek. Ja som priprala na zaciatku puberty asi 10kg. Nebolo to vidiet, ale necitila som sa dobre. 3 roky som chodila 2krat do tyzdna na aerobic a okrem toho 3krat do tanecnej skoly, kde sa tancu aktivne venujem. Vobec to nepomohlo. Teraz pocas matury sa mi konecne podarilo zhodit tie kg. Vobec nerozumiem, ako je mozne, ze sportom som to nedosiahla...

paty

ja uzivam lipoxal a pekne chudnem, odporucila som ho aj ludom okolo a mame pekne vysledky, moje su len 10 kg za 5 mesiacov

heleniacik

ahojte... ja uzivam lipoxal treti den... ked som si citala vase prispevky, u niektorych som nadobudla pocit, ze ste sa az prilis spoliehali na tabletky... lipoxal, alebo ine... ja kazdy den cvcim svoju polhodinkovu zostavu na moje problemove partie a lipoxal som si kupila, aby som vyskusala, ci to pojde lepsie... ale len ako pomocku k cviceniu... naozaj by som sa nikdy nespoliehala na to, ze nejake zazracne tabletky zo mna urobia modelku, lebo keby to tak bolo, boli by sme modelky asi vsetky :) Teraz mam 165 cm a 65 kg. Uvidime o dva tyzdne :)

anulček

dievčence vyskúšala som kadečo z lekárne aj iných predajcov z časopisov.Je to naozaj len vyhodenie peňazí a kým som to pochopila,veľa som vyhodila.Aj lipoxal Cla a iné.Nič nepomohlo.Potom som sa dostala k diete ktorá trvala 2 týždne a po týždňovej prestávke sa opakovala.Schudla som za 5 týždnov 13 kg a chodila som aj plávať a cvičila doma.Bolo to super ale po 2 mesiacoch som otehotnela a potom to už nezabralo.Teraz uvažujem o 90 dňovke ale musím sa odhodlať najskôr v hlave tam je to veľmi dôležité.Radšej zdravá strava a pohyb ako tabletky.Nezaberú