Lipoxal - pouzitie

maria5714

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

homer

Lipxal som bral s prestávkami , ale efekt sa ukázal ako oneskorený , teda , že chudnúť som začal pred koncom a trval dlho . Dal som dole 10 kg , ale po rok apol to mám takmer nspäť.

majky

beriem lipoxal asi tyzden, nepostavila som sa este na vahu.lebo zatial nemam odvahu.
ale na nieco to ucinkuje.
nechuti mi tak jest a nohavice su mi volne na bruchu a zadku.

dannyiella

Zdravim.... Ja berem Lipoxal len druhy den a 4 kg su dole....
Podla mna pomáha, samozrejme bez stravy a pravidelného pohybu to nepojde:-)
Tak pevné nervy a pevnú vôlu, a pôjde to :-)

palka

ahojte baby ja som brala lipoxal 2 mesiace niekedy som si nedala lebo mi s nich bolo zle alebo som jednoducho len zabula... na vahe mi nic neubudlo ale rifle ktore mi boli male mi boli zrazu strasne velke

janus 88

ja uzivam Lipoxal extreme asi 5 dni,ale chodim cvicit 4x do tyzdna,a dodrziavam dietu zatial vidno pekne vysledky aj za taky kratky cas. Ja mam 170cm a 65 kg. chodievam uz dlho cvicit ale ziadne zmeny a vahe nebolo vidiet. tak som sa rozhodla vyskusat Lipoxal Extreme a zatial som nadieru spokojna

akreiv

Všetky by ste si mali uvedomiť jedno: žiadna tabletka nerobí divy bez toho, aby ste k tomu prispeli vy samy. Bez obmedzenia jedla a zdravého pohybu to nepôjde. Držím palce.

michala

Moj nazor na caj Puer?Pijem ho uz vyse mesiaca 3xdenne hodku pred jedlom a ziadne zmeny nevidim...Skoda penazi...