Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

simonaxxxY

no elen, ja som si to prispôsobila aby mi to chutilo. Myslela som že tam ide hlavne o bielkoviny a postupne pridávanie sacharidov a je jedno čo si dáš, len aby ti sedeli počty. dáš mi tvoj mail ? môžem ti poslať moje jedálničky...

pastelkaa

Včera som po dvoch mesiacoch mala čokoládu....bola som s nervami mimo, tak som si dala na "skľudnenie"...musela som....dnes ma chytil ´další záchvat, ale skončila som pri acidku, nejako sa mi podarilo v obchode ovládnuť...vonku je krásne a ja nemám čas vybehnúť ani na hodinku na korčule, nejako ma to deptá...ach jaj...inak 2 mesiace a 7 kíl šum a fuk, takže aspoň niečo ma teší :)

elena 1234

Ahoj simonka,,,chcela by som ti povedat,,ze neviem nakolko si studovala sacharidove vlny,,ale nieco take ako chlebik a tuniak,,no to tam nespada..
Tato strava je narocna pretoze si musis vazit masko,vlastne vsetko a pocitat pocitat,,,,,
Ja len chcem vediet podla coho si si zostavil ajedalnicek na prvy den a druhy,,,a potom ti budem moct pomoct viac

simonaxxxY

elen začala som dnes :) nie som ten typ že od pondelka a takto :D keď ma niečo nadchne tak sa to snažím dodržiavať hneď a tak sa aj stalo. A áno počítam si to.
R: morčacia šunka 23g dosť malo ale aspoň to som do seba natlačila a aj tak som šla cvičiť tak som toho nechcela zjesť veľa
- fitko - tak asi 70 min a davam si aj L-carnitine
D: chlebík 42g, tuniak v oleji 56g, cibuľa 20g a pór 12g
O: to už mam prichystanú kuracinu :)
O: asi jogurt alebo tvaroh neviem ešte
V: buď to kura alebo tuniaka

sandrrra

ahojte baby :) ja vas tu tak sledujem a tiez sa snazim schudnut.... momentalne mam pri vyske 172 62 kil . chcem dat tak 5-6 dole. snazim sa vecer nejest , nejem sladke a ked tak uuuplne malickoa chodim do fitka 3 krat do tyzdna po 90 min. Dufam , ze to pojde dole ;-)

elena 1234

ja uz mam druhy tyzden...dakujem ti velmi,pekne,aj ja ti drzim palce...najlepsie je zacat hned :)
a vies si to aj pocitat???
budem pisat priebezne ako pokracujem :)
pekny dnik

simonaxxxY

ahoj elen, drzim palce... ja si idem rozpisat jedalnicek akurat a uvidim či zajtra zacnem :D a ako ze mas prvy den a uz 2,5 kg dole po tyzdni? ked si zacala len dnes ? ci to uz mas druhy prvy den :D po tyzdni vlnenia?

elena 1234

ano simonka,,po tyzdni zase od znova...50 g ...atd--
Ja ma dnes prvy den takze tazky,ale zato ranna vaha ukazala o 2a pol kila menej po tyzdni...
A zaklad ze percenta tuku idu dole,,a svalovina hore,,
Pretoze ked prijmas bielkoviny,,nechudnes so svalou ale z tuku :)

simonaxxxY

môžem sa spýtať ako pokračovať v tých sacharidových vlnách po 7 dni kedy je príjem sacharidov 500 g ? stále ostať pri tej 500vke či zase od začiatku, t. j. od 50 g sacharidov ?

majka_21

Cayenne, pre mna sa tiez plavanie stalo drogou :o). Viem, ze chudnutie zacina v hlave, ale uz som zufala niekedy. Dufam, ze uz coskoro budem v poriadku. Tie kratkodobe diety ma uz vobec nelakaju. Jedina, nad ktorou som uvazovala bola 90-dnova dieta, ale nebudem drzat ziadnu dietu.
Pastelka, voda v bazene sa mi nezdala studena - teplota sa vzdy pohybovala od 28,2-28,5 stupna a teplota vzduchu bola vzdy 29 stupnov. Bolo mi teplo stale. Dnesny den v stravovani nebol pre mna ukazkovy - zjedla som najma dost sladkosti, ale inak som jedla len najma pecivo, sunku, taveny syr a vajickovy salat - kombinovala som tieto potraviny.