Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

lilek

eli...wow :) to je fakt riadna rychlost :)) ale ako je to potom s navratenim k strave, ci to potom stale dodrziavas? :)

s tym spinningom suhlasim baby mam z toho normal vypracovany zadok :D a teraz ked cvicim v posilke ...tak sa mi normalne zacina pacit :)

inak beh neviem sa ja k tomu dokopat...ale ked chodim do posilky tak niekedy mam na zaciatku na zahratie beh na tom stroji alebo rychlu chodzu...a to sa mi celkom paci :) trenerka vravela ze to je jedna z naj veci na chudnutie :)

majka / uplne Ti rozumiem s tym stresom ja dokoncujem diplomovku, mam skusky a o mesiac statnice :| som nervna.... a pojem setko sladke :||| :((

elena1234

majka,,a a preco si mala zle obdobie?papala si a vaha sa ti zmenila lebo si nenapisla kolko si mala predtym.
Spinning je super,,ale ja uprednostnujem beh,,ale uvazujem ze s avratim k spinnigu,,je to super na tvarovanie postavy,,hlavne zadok stehna.
ja mam za sebou druhy tyzden sacharidovych vln,,
zaciatocna vaha 65,6,,
po tyzdni 63,1
dnes 62,7
sice to je len pol kila za tento tyzden ale som rada pretoze ten prvy tyzden boli tie 2 a pol kila dost,..a rychle chudnutie nieje dobre,,,
este ma caka dalsich 7 kileciek dufam ze zvladnemm,,ale myslim ze ano,ked som minuly rok zvladla 15 tak tych sedem bude hracka,,ale priznam sa,,,ze dnes som mala velku chut na sladke,ale nedala som si,,ked uz som vydrzala 2 tyzdne dotiahnem to do konca a potom uz len udrziavanie vahy :)
a ostane baby ako,,
Inak helus este som ti to neposlala ale poslem
:)

majka_21

ahojte kocky, tak ako sa vam dari? ja sa chystam ist si zajtra kupit uz pernamentku na speening a kym nebude teplejsie, tak chodit nan tak 3x do tyzdna. musim byt na seba prisna :o). a tak od maja by som pridala plavanie - to uz bude teplucko :o). mala som teraz tazke obdobie so stresom, papala som do toho... nedobre to bolo. ale vahu mam 78,5 kg. cize musim zacat cvicit a tak do septembra-oktobra by som rada ist na 70 kg. este nikdy som pravidelne na speening nechodila, tak verim, ze sami to podari :o).

Helus

pastelka drzim ti palceky v chudnuti,a rodina kedm uvidi,ze si krasne schudla tak pochopi,ze si das len to,co mozes.tie kilecka si krvopotne davala dole,tak by bolo blbe sa cez velku noc rozjest.Prajem pekny vikend.

pastelkaa

elena ja nejem mäso na obed, nestíham si variť aj mäso väčšinou, takže obed skôr ryža,cestoviny alebo zemiaky so zeleninou, cottage-om, tuniakom, alebo jogurtom, na večeru mávam mäso so zeleninou, prípadne troška cestovín k tomu ak viem, že budem hore do jednej v noci a druhú večeru mám nejaké semienka, alebo zeleninu...inak to neviem skombinovať, aby som nebola hladná a vydržala toľko hore.
inak ja nemám stresy z veľkej noci preto, že by som nevydržala, fakt si jedlo vyberám a dvakrát rozmyslím či to poruším, môj jedálničke mi vyhovuje, chutí mi, viem, že mi dlho trvalo sa preorientovať a investujem do neho oveľa viac času aj peňazí ako predtým, keďže jem viac ako voľakedy paradoxne. Ja sa bojím len toho, že rodina ma bude núkať, dlho som doma nebola a to bude z každej strany a toto som ti navarila a toto som napiekla pre teba a zober si toto so sebou do školy a tak, a ťažko sa to vysvetľuje, ale teraz som rozhodnutá vysvetľovať, lebo svojich 7 kíl už nechcem ani vidieť :).

Helus

elena dakujem za zelanie,aj tebe pekny vikendik,a drz sa.Toto forum spaja nas co chceme spravit nieco s nasimi kilami.Som rada,ze to tuna existuje.

Helus

no vidim ze uz zacina tema Velka noc a jedenie.myslim si,ze s kazdeho chutnat,tak sa nic nedeja,ziadne stresy.ja mam 90 dnovku,a ani neviem,ake dni budem mat.A to bude doma navarene aj napecene,pre ostatnych clenov,aj pre navstevu.No ci vydrzim,sama neviem,ale budem sa istotne snazit.

elena 1234

Helus ,,aha tak nevadi ale existuje aj kniha 90 dnovej ..
A este som ti neposlala ten email ale poslem,,,
ja tiez mam rada toto forum,a dakujem helus,,drzime sa ale obcas to prepadne kazdeho ,,treba len silnu volu vsetko sa zacina v hlave ...pekny vikendik

elena 1234

pastelka,,,88 percentna je fajn,,,to nieje az taka hroza,,...
Masko ked mas na obed tak teda vecer niejaku tu sunku len,,tak ja neviem,,sunku nejem,,Ale vajecne bielka,kuracie prsia cotagee,....
A vidim ze mate baby hrozu z toho velkonocneho jedla,,,..
Na jednej strane ,by som takemu dpbremu zakusku neodolala,,ale na druhej som rada z u mna velkonocne jedlo nehorzi...

elena 1234

Majka,,myslim ze je lepsie ze si das pomeniej a castejsie ako keby si cely den nejedla ze dieta a potom ked si das len jeden zakusok tak si to telo ulozi..
No vidis,,takze majte vajicka,masko,,to nieje az taka katastrofa,,a z baranka si nedas,,alebo trosku,,,
A zakusky,,to si dobra ze jeden,,ten ta nezlomi uzi si velku noc a netrap sa nad jedlom,,po velkej noci to vysportujes :)