Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Helus

MIla majka,ja som asi stastny clovek,ze nebyvam stresovana,ja som taka velika pohodacka,kludaska,ked nejde o zivot,tak nejde o nic.Nikdy som sa neprepchavala jedlom,a stres nezahanala sladkostami,tak toto nemusim riesit.Ale chcelo by tom u mna zacat chodit cvicit,ale to moje koleno na vymenu klbu,musi posudit instruktor.Jedine tym uz dam dole kila.Ani 90 dnova dietka nie je zazrak,pokial sa pri nej nemaka.Plavanie na mna nejako nezabera,tak pojdem s dcerou cvicit,a uvidim,co sa so mnou da v tejto veci robit.Prajem ti pekny zvysok vecera.

majka_21

Dakujem Helus. Dnes som bola na 1. hodine speeningu. Nechcem byt kruta, ale som sklamana. Takto. V minulosti som uz chodila na speening a bolo to dost narocne, ale o to zaujimavejsie. Zvykla som sa spotit a "vypluvat dusu" po 5. minutach. A teraz? Cvicili sme uz 30 minut a nic... Proste ani som sa nezadychala ani nic moc. A pritom som si normalne davala zataz ako kazal instruktor. Vyzera to tak, ze skusim asi aerobic. Kupila som si permanentku na speening, ale mozem ju vyuzit aj na posilovnu, aerobic a tak... takze ju vyuzijem na ine sporty. Urcite budem chodit dalej plavat. A do posilovne by som tiez chodila rada, len aby som si vyformovala postavicku. Inak ano, cvicenie pri chudnuti dost pomaha. Verim, ze kilecka pojdu dalej dole u teba aj dcery :-). Ja by som tak do septembra-oktobra chcela ist na 70 kg, co znamena zhodit este 9 kg u mna. Stres sa musim naucit riesit inak nez jedlom a sladkostami.

Helus

Ahoj majka21 verum,ze sa ti bude darit v cviceni,a nebudes stresy zajedat sladkostami.Ja malokedy mam stresy,ja zase v tedy pijem dost kavy.Ja to nepoznam zajedat jedlom.Inac aj ja sa chystam na cvicenie na strojoch,dcera zacala uz pred 2 tyzdnami.Ona dala dole 5 kil,a ja 3 dneska som sam vazila.

lilek

to je fuk ci pernamentka alebo permanentka :D hlavne ze pointa je ta istaaa ked si kupis majik budes motivovana to minut ;)

silvus28

majka: (v dobrom) píše sa "permanentka", nie "pernamentka"...veľa ľudí si to mýli, ale veď v podstate to nie je také dôležité :-)

majka_21

tak dnes idem kupit pernamentku a ak by zajtra bolo volne miesto na cvicenie (stale sa tam zapisuje min. den dopredu), tak by som sa zapisala.

lilek

majik...alchemikovy caj je velmi dobry...ja ho pijem aj ked nemam menstruaciu je to celkom dobre ako kura na zenske veci :))

mas pravdu ale uz sa neskutocne tesim ze toto je posledny 5.rocnik... ale fakt je to strasny stres baby :|

a tamtu hodinu ze polhodka spinning a polhodina posilovanie to je velmi dobre takto kombinovat do toho urcite chodt :)

eli jasne ze cvicim pravidelne :) poviem vam je to jedina vec na ktoru sa teraz tesim....chodim 3krato do tyzdna, 90 min na zaciatku tyzdna a potom 2 krat po 60 min. ... dnes som bola na 90 min mam taku svalovku na bokoch :) milujem cvicenie v posilovni strasne som sa na to namotala mam pocit ze je to o dost efektivnejsie nez aerobik a tie hromadne cvicenia :))

no a moj jedalnicek vyzera stale takto:

R: pol spaldovej bagety, maslo, 2 ks sunky morcacej, zelenina alebo ovsene, celozrne spaldove vlocky, nizkotucne mlieko a zelenina

Ol: po cviceni hned banan :D aby som nedostala hypoglykemiu :|

Obed: ryza a kuracie prsia, alebo spaldove cestoviny

Des: tvaroh, ovocie...ale dnes som mala nizkotucne mlieko a kakao a pol tekvicovej zemle - mam strasnu chut na sladke ked mam menstruaciu :|

Vecera: salat, tunika, pol spaldovej bagety

a ked si dam nieco sladke tak napr pocas dna napr ryzove chlebicky s horkou cokoladou tie celozrne :)

majka_21

Elena, ide o sukromne problemy, stres v skole a tak... jednoducho vsetko sa mi zomlelo naraz. A tak som to zajedala kolacikom. Ale nastastie to trvalo len 2 dni. Pred asi tyzdnom som vazila 77,5 kg, dnes rano som vazila 78,5 kg. Cize pribrala som 1 kg. Verim, ze sa ti podari schudnut dalsie kila, ktore chces :o). Ten speening ma laka preto, ze posilovna, do ktorej sa chystam ponuka zaujimavu hodinu: 1/2 hodina speening a 1/2 hodina tzv. body form (myslim si, ze to bude cosi ako tvarovanie tela). Tak na toto by som rada sla 3x do tyzdna zatial. "Tesim sa" na dalsi stres vo forme milovymi krokmi sa priblizujuceho skuskoveho obdobia, takze verim, ze cvicenie nevynecham.
Lilek, to statnicove obdobie poznam moc dobre. Za minuly rok som asi od marca do juna pribrala 6 kg. Hanba mi, ale stres som zajedala sladkostami (na posedenie aj 3-4 perniky). Chcem sa naucit stres riesit nejak inak. Zajedanie nie je spravny sposob. Mozno skusim nejake bylinkove caje. Akurat dnes som si kupila Alchemilkovy caj, lebo mam problemy s bolestami pri kramoch. Pred mesiacom som ich vsak prezila uplne v pohode bez bolesti a to som pila ten caj a cvicila som. Drzim ti palce na statniciach (mna to caka az o rok).

elena1234

lilek,,no ono to je tak,,ze vlastne tak ze tato strava sacharidove vlny trva 6 tyzdnov.
To si vazim jedlo,a nesmiem prekrocit denny prijem sacharidov..Kazdym dnom sa to navysuje,,..
Po tych 6 tyzdnoch,,uz nemusim presne do gramu jest,ale podobne veci,,a hlavne udrzat si tu hmotnost cca 3 mesiace..a cvicit pravidelne..
Ja som schudla minuly rok pomocou tejto stravy,,
Inak s tym spinningom mas pravdu,ja som u po dvoch tyzdnoch mala pocit ze mam vytvarovani zadok stehna,,
Asi zase zacnem aj ja :)miesto behu
Lilek a ty sa ako stravujes teraz?a cvicis pravidelne?
citam ze aj sladke das zo stresu,necudujem sa ani.