Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Helus

ahoj elena ja tu 90 dnovku mam s netu,obkukanu,nemam ju stiahnutu,ale vraj sa da stiahnut,na ULOZSITO.Ja neviem stahovat,tak neviem.Ale velmi rada tu citam o chudnuti,ako sa komu dari.Som na tomto fore neskutocne zavisla.prajem dievcence mopje vela schudnutych kileciek.

pastelkaa

elena, hej máš pravdu, ale ja mám neskutočnú chuť na mäso a všetko s ním spojené, jedla by som to od rána do večera keby môžem, neviem čo mi tým telo naznačuje, ale kuracie prsia nemôžem aj na obed, večeru, a aj desiatu a do školy si brávam chlieb, tak som chcela šunku medzi chlieb, lebo cottage mi už lezie hore krkom a dnes som v obchode medzi šunkami strávila dosť dlho a našla som morčaciu s obsahom mäsa 88% a nebolo tam veľa pridaných látok, je pravda, že bola neuveriteľne drahá pre mňa, ale kašlem to, telo sa snažím počúvať teraz a soliť nesolím veľa, takže sa toho nejako nebojím.
a veľká noc bude aj pre mňa záťažová, ale aj sa teším, lebo sa otestujem a uvidím, či si potvrdím, že sa viem ovládať, lebo zatiaľ mi to ide, ale keď bude všetko nakúpené v chladničke, tak to bude iné, asi si vezmem so sebou aj jedlo domov k rodičom :)

majka_21

Elena, tak my robime len sunku, syr, klobasu, vajicka, baranka, kolace a namiesto zemiakoveho salatu mame cviklu. Cize to je fajn. Mojou najvacsou chybou nielen na Velku noc, ale aj na Vianoce je to, ze jem velmi casto (aj viac nez 4-5x denne). Jasne, nie zakazdym sa prejem, ale vzdy zobem z nejakeho jedla. Musim sa snazit tuto Velku noc tak, aby som jedla pravidelne, ale pomenej a max. 4-5x denne. A kolacik tak max. 1 za den. Ak povolim uzdu v jedle, zjem ovela viac.

elena 1234

pastelka,,namiesto sunky radsej zvol kuracie prsia alebo morcacie..
Sunky obsahuju vela soli a ta zadrzuje vodu v tele,co pri chudnuti nieje dobre,naj je vobec nesolit.
A majka neobavaj sa velkej noci,,kludne si daj,,aj zakusok,,ale jeden a salat tiez pokial sa neprejes az po usi tak nie sa coho bat.
Pre mna nastastie velka noc nieje,,ja pokracujem vo svojom stravovani:)
Ja aj keby som chcela tak ten zakusok si dat nemozem lebo nie som doma..
Helus:poslem ti to na email .Ale je to rozpracovane na moju vahu ale aspon budes vidiet co a áko .Mohla by si mi na obratku poslat ak mas ty tu 90 dnovu.
Inak aj ja mam chut na sladke,,ale..zenie ma dopredu ze 8 kilov musi ist este dole.....
Drzte sa baby :)

majka_21

Pastelka, ved to, ze som trosicku pribrala, ale nastastie tie kila zmizli same od seba :o). Ked zacnem cvicit, tak by som rada schudla este aspon nejake 4-5 kg do leta. Pojdem sa dnes asi poobzerat, ze kolko stoji speening vo fitnesku, co mam najblizsie a uz by som buduci tyzden zacala. Teraz to prehanat este nechcem. Inak... obavam sa iba Velkej noci :o). Sunka, syr, klobasa, vajicko... ved to pozname vsetci :o). Nechcela by som pribrat. Dufam, ze sa mi podari jest s rozumom :o)
Helus, jasne, vezmi vnucku do ZOO :o). Mne osobne sa najviac pacilo v Bojniciach a v Kosiciach :o)

pastelkaa

majka, tak to je super, že si aj tak nepribrala, takže si myslím, že chudneš správne, keď nepriberáš a to je super, tu naozaj platí pomaly ďalej zájdeš :)
ja som dnes spravila útok na tie bio potraviny v drogérke a kúpila som si do zásoby aj tie sakra sladké semienka spojené s trstinovým cukrom a aj praclíky zo špaldovej múky, radšej nech siahnem po tom ako po nejakej čokoláde zase a sušené marhule som si kúpila, tak som zvedavá aké budú a či sa nevyhádžem veľmi...a všimla som si na sebe, že už nezjem hocičo, len chodím po obchode a hľadám to, čo je dobré, kvalitné, akurát mám problém nájsť nejakú šunku s vyšším obsahom mäsa, nemáte nejakú, čo kupujete? lebo v každej čo som prešla bolo málo mäsa a veľa všetkého ostatného. cvičenie u mňa teraz viazne, nestíham a nevládzem, aj keď si telo pohyb pýta, neviem ako to skĺbiť sakra, prechádzky mám, chcela som bazén, ale otváracie hodiny toho čo mám najbližšie od domu mi nevyhovujú. a to zoo je výborný nápad :), ja sa chystám cez víkend na výlet a túru, tak sa už teším, dúfam, že vyjde počasie

Helus

Ahoj majka gratulujem ki kileckam,aj ja by som isla do ZOO,ASI BUDEM VZORNA BABKA A ZOBERIEM VNUCKU,KTORA BUDE MAT 6 ROKOV,NA CELODENNY VYLET,POZRIET RISU ZVIERATIEK.PRAJEM TI PEKNY DEN,A KRASNY VIKENDIK,MA BYT VRAJ TEPLO,CHYSTAM SA DO ZAHRADKY SADIT,PA PA.

majka_21

Pastelka, ta chut na cokoladu mi je velmi znama :o). Pred par dnami ma v skole prepadla taka chut na sladke, ze sa az hanbim, co som tam zjedla a ako to pokracovalo doma. Dnes som sa po dlhsom case s malinkou dusinkou postavila na vahu a cakala to najhorsie (ze som pribrala neviem kolko). Co ma vsak prekvapilo bolo, ked som zistila, ze aj napriek mojej "pazravosti" som schudla na 77,5 kg. Viem, tu vahu mi uz ukazovala vaha, ale ja som pocas choroby teraz pribrala na 79 kg. Tak som sa bala. Teraz sa davam este dokopy, som po injekciach, ktore mi rychlejsie zabrali a ak, tak buduci tyzden by som uz zacala so speeningom a plavat zacnem az tak o mesiac. Buduci tyzden sa chystam v piatok do kosickej ZOO a ked som tam bola naposledy, tak som s kamoskou chodila hore dole asi 2,5 hodiny a aj tak sme ju nepresli celu (a to sme sa trosicku ponahlali) :o). Takze ma caka pekna prechadzka :o).

Helus

Ahoj elena 1234 aj ja by som mala zaujem o zaslanie jedalnicka,ak by to samozrejme bolo m ozne.Ja mam 90 dnovku,a o chudnuti tu citam stale toto forum.Moja adresa je popoluska340@azet.sk vopred dakujem.

elena 1234

ahoj simonka,,a pocitas si to na svoju vahu?pretoze kazdy tyzden to bude inak po odvazeni,,,
Posli mi tvoju emailovu ja ti napisem :)
Tak ja mam dnes 3 den .druheho tyzdna..som rada ze treti den pretoze tie prve dva dni su velmi tazke,,som zvedava aka vaha bude v utorok rano.
Ked som toto drzala minuly rok tak sa mi stalo,ze prvy tyzden islo dole 5 kg mala som zo 75 na70.A druhy tyzden ani gram,,,
Takze sa mozno stane ze aj tento druhy tyzden nepojde nic dole,,ale je to v celku aj plus,pretoze schudnut za 2 tyzdne 6 kilogramov je velmi vela-
Takto si aspon telo trosku zvykne,,ze toho menej nosi na sebe.
Som rada ze tento rok uz nejdem zo 75 na 70.
Ale zo 66 n a63 :)
Drzim vsetkym babam palce a piste :)