Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Nikolasska

majka_21 počula som už o tom že sa nedá schudnúť len z jednej časti tela :-/ veľlmi ma to nepotešilo pretože s inými časťami tela nemám žiaden problém .. budem skúšať tie brušáky a tak ... a po akom čase by som mala vidieť výsledok a koľko ich treba robiť denne ??

Nikolasska

majka_21 počula som už o tom že sa nedá schudnúť len z jednej časti tela :-/ veľlmi ma to nepotešilo pretože s inými časťami tela nemám žiaden problém .. budem skúšať tie brušáky a tak ... a po akom čase by som mala vidieť výsledok a koľko ich treba robiť denne ??

majka_21

Nikolasska, ja osobne ta asi moc nepotesim, ale od jedneho odbornika na webe som pocula, ze nikdy neschudnes len z urcitej partie (napr. len brucho alebo stehna). Vzdy si to "odnesie" cele telo. Ja chodim na taku hodinu do posilovne, kde cvicime 1/2 hodiny speening a 1/2 hodiny si tvarujeme postavu (co mozes doma). V podstate robime najma brusaky (ale rozne varianty: napr. mas pokrcene kolena, ruky mas za hlavou a lavou rukou ides k pravemu kolenu a naopak... - proste nam to stale obmiena), cvicime pomocou malych ciniek a na fitlopte. A ked cvicime napr. cviky na zadok a stehna, tak napr. lezime na boku podoprete rukami a zdvihame nohu. Ked chceme cviky na zadok, tak lezime na bruchu a dvihame bud iba striedavo nohy (popripade obe naraz) alebo dvihame trup a nohy sucasne.

Nikolasska

ahojte baby meriam 152cm vážim nejakých 50 kg chcela by som zhodiť tak 5 kg hlavne z brucha a stehien ...začala som sa zdravšie stravovať jesť viac ovocia a zeleniny občas korčuľujem a behám no chcela by som nejaké tie cviky na doma ktoré by mi pomohli zhodiť tých par kíl ... vedeli by ste mi poradiť?? za každú normálnu odpoveď vopred ďakujem

majka_21

Inak, ked nam povedala jedna ucitelka, ze 4. rocnik bude tazky, tak som si nemyslela, ze to mysli doslovne... (hovorili nam to aj pocas predchadzajucich 3 rokov a nebolo to az take hrozne - ale toto je).

majka_21

Silvus, tak sa toho len trosku bojim. Totiz fakt som teraz dost nafuknuta ako balon :-). Zajtra pojdem na speening o 17:30, tak sa tesim. Chcela som ist dnes na stroje (vcera to nevyslo, lebo sme mali doma malickeho synovceka a trebalo sa o neho starat) no a dnes sa chystam ucit (ked som videla zadanie na jednu skusku zo soc. poradenstva, az sa mi zahmlelo pred ocami...). Termin nam este sice nedala, ale ked toto prezijem... Caka ma paradny stres (a to si nenahovaram, to je proste realita), tak verim, ze sa buchnem po palcoch, len co budu chciet uchmatnut vela sladkeho (skusim chrumat semienka alebo oriesky).

silvus28

majka_21, veď to vôbec nebolo veľa sladkého čo si včera zjedla "navyše", neboj sa, na váhe sa to určite neodrazí...:-)

Helus

mila elena 1234 ja tu citam jak zerava,dari sa mi pomalu,ale isto.vcera som cvivila doma na fit lopte,ale chystam sa chodit okrem plavania,este na cvicenie na stroje,dcera chodi,tak ma tam zoberie,ako opicu obkukat.len strava nestaci,tot moj nazor,peknu nedelu vam babulky prajem.

majka_21

Elena, pisem tu aj ja aj pastelka :-). Ja som rada, ze som si obliekla uz velkost 33 - aj ked su mi tie rifle obtiahnute, ale vzdy lepsie, nez by som ich nemala zapnut vobec, no nie :-)? Ucinky Psyllia uz trosku zacinam pocitovat. Na WC uz chodim pravidelne, co je super. Brucho mam sice trosku nafuknute, ale to bude asi tym, ze ocakavam coskoro kramy. Tak to asi preto. Jablcny ocot som si napokon nekupila. Viem, ze raz sme ho mali doma a mamka tiez s nim spokojna nebola. Tak ostanem len pri tom Psylliu. Inak, rozhodla som sa, ze urobim mensi pokus :-). Na permanentke na speening mam este 12 vstupov. Tak rozmyslam, ze od pondelka do piatku budem stale chodit kazdy den na speening (pokial mi to svalovka dovoli ;-) a potom po 2 tyzdnoch sa odvazim. Mam problem si este stale poskladat spravnu stravu. Ale snazimi sa. Dnes na ranajky som zjedla tvaroh (do ktoreho som si zamiesala 1 kavovu lyzicku Psyllia), na obed som zjedla zemiakovu kasu s acidofilnym mliekom (nechcelo sa mi nic ku kasi vyvarat dalsie) a teraz na veceru som zjedla 1 tanier kapustnice. Popritom sme skusali piect velkonocneho baranceka v novej forme (nevysiel nam ;-) a tak som si kusok odlomila, ale vela toho nebolo. A okrem toho som ochutnala maly trojuholnicek kolaca, ktory doniesla sestra zo zahranicia (vyzeralo to ako mriezkovany kolac). Tolko sladkeho som zjedla iba dnes. Ale inak sa kontrolujem :-).

elena 1234

ahojte baby,ako sa dari,,citam vas pravidelne,,len nieje casu pisat....
tesim sa s vami vsetkym kila ktore isli dole..
Ja v pondelok koncim treti tyzden sacharidovych vln,,a polovica je za mnou,,
ked som ich zacinala moja vaha bola 65,6 minuly tyzden som mala 62,3..
Vaha ukazuje pocet percent tuku dole a svalovina hore,,co je skvele..
Pretoze vela krat pri chudnuti nejde dole tuk ale svalovina,,ale ludia vidia iba schudnute kila..
Ako sa vam dari?
ja napisem v pondelok,,kolko islo dole to sa budem vazit.
len to brusko ide tazko dole,,ale cvicim pravidelne 3 az 4 krat do tyzdna uz rok,,ale to brusko nieje podla predstav,,aj ked je to lepsie ako ked som mala 76 kilov.
Mate niejake cvicky ucinee na brucho.
Ja beham pol hodinu na pase vzdy,aj brusaky,aj sklapovacky,aj na fitlopte brusaky,,ale stale tam niejake to brusko je ..
Tak napisete ako sa dari,,vidim ze tu pise uz len helus..
ale sledujem ako sa ti dari s dcerou v 90 dnovke,,
Super!!!TAk pekny vikendik