Poradte nieco na energiu

Pag

Podľa mňa stačí len zhlboka dýchať v prírode, občas si dať mäso, to je asi celý recept. A čo s glukózou? Však to nie je dlhodobý zdroj energie, len krátkodobý, ak chce človek na krátko zahnať únavu. Na dlhšie treba niečo ťažšie do seba.

love54888

na energiu ale aj chronicku unavu je dobre doplnit koenzym Q10, treba vyskusat viac znaciek co ti najviac sadne a budes aj citit zmenu, ja berem Q10 Ubichinol , je to cisto prirodny produkt

Quastka

-Tamara079= zaujimave, bola si proti tomu a ani nevies preco.Ale je fajn ze si zmenila nazor.Niekedy proste ked vela cvicis tak treba organizmus aj podporovat.Teda aspon ja som zastancom toho:-)Ten mct olej powerlogy ktory si ja kupujem je 400ml a stoji tolko, kolko som ti uz napisala.Dlho mi toto jedno balenie vydrzi.Nikdy som to nejako specialne nestopovala,ale zo tri mesiace urcite.Lebo pijem denne max. dva cajove lyzicky.A na zaciatok ti staci aj jednu lyzicku a potom postupne zvysovat davky

elinkaa

vyskusaj Regulatpro® Bio od Dr. Niedermaier, mne to pomohlo, je to cisto prirodny produkt, tiez som bola stale bez energie, rano uz hned unavena ako nedospata, po par dnoch som videla ucinok, uzivam to stale v mensich davkach ako na zaciatku.