Poradte nieco na energiu

Tamara079

@Quastka ani sama neviem preco, jednoducho mi to prislo ako zbytocne vyhadzovanie penazi do luftu.. Len trosku som zmenila nazor ked mi aj kamaratka zacala rozpravat ze si ho pridava do jedal a ze sa lepsie citi a hlavne ma viac energie.. Chcela by som ho vyskusat na vlastnej kozi.. Za 14,90€ predavaju ako velke balenie?.. Kolko ti to balenie vydrzi?

Quastka

- Tamara079= a preco si bola proti takymto produktom?mne mct olej poradil moj trener aby som si ho kupila a doteraz som mu vdacna,lebo od kedy si ho pridavam do kavy alebo do roznych salatov sa citim lepsia a mam viacej energie.Platim zan 14,90€,co si myslim ze nie je az tak vela.Odporuca sa zacat s mensimi davkami a potom ich zvysovat.Zo zaciatku som si davala len za lyzicku a raz denne,teraz si davam dva krat za den po jedne cajovej lyzicke a staci mi to

ewinna

Roletta len neviem ci sa mi podari spravit objednavku az nad 30€, kedze som si chcela len ten olej objednavat. Ale ved uvidim, spytam sa aj sestry ci nieco nechce a skusim to nejako poriesit aby som mala to postovne zadarmo:-)

kvetka3

S týmto mám aj ja večný problém že sa ráno zobúdzam veľmi unavená, lenže problém je v tom že mne ani ranný pohyb nejako nepomáha. Nevládzem sa postaviť ani z postele:/ Káva ma vie prebrať ale iba na hodinku asi a potom zase som unavená:( Neviem čo už robiť a čo by mi mohlo pomôcť. Prijala by som nejaké návrhy čo vám pomáha, vďaka

Roletta

Ewinna

Poštovné nie je vysoké, veď ako pri všetkom okolo 3,70€ som naposledy platila a tuším že keď máš väčšiu objednávku tak sa dovoz ani len neplatí. Tak sprav väčšiu objednávku a aspoň dopravu budeš mať zadarmíka ;-)

Tamara079

Velmi ma zaujala tato tema, lebo niektore produkty ktore ste tu spomenuli som ani len nepoznala a nevedela som ze su dobre na posilnenie energie.. Vzdy som bola proti takymto produktom ale zaujal ma ten jeden mct olej.. Kolko takyto olej prosim vas stoji? A ako sa odporuca uzivat?

ewinna

Roletta tak tiez asi ten e-shop mi ostava len, lebo do Bratislavy casto nechodim takze nemam si to tam ako kupit. Ved postovne nemaju vysoke, ci? Tento tyzden si uz snad poobjednavam tie produkty lebo to len odkladam a odkladam a to nie je dobre:/ Uz som zvedava na ten mct olej od nich:-)

pomocnica

Spánok, spánok a ešte raz spánok. Výdatný spánok. Potom ráno voda s citrónom, obliecť sa ísť si zabehať, zacvičiť alebo iba na prechádzku na čerstvý vzduch. Po príchode sa naraňajkovať a robiť nejakú aktivitu, nie zaľahnúť do postele. :)
Veľa šťastia. :-)

Roletta

Ewinna

Hej majú e-shop, ale sa mi zdá že v Bratislave aj v nejakých obchodoch majú ich produkty, ale to som si neni istá keďže objednávam stále len cez ich e-shop. Presne, dobre si to vystihla:D Ako kedy, čo mi zachýba tak to objednávam. Napríklad mandľové maslo, ten mct olej alebo ešte morning mix je chutný. Fakt ako kedy a podľa nálady:-)

7klaudiinka7

@ela_g1 mohla by si mi prosím ťa bližšie napísať čo je to za kolagén? Prvý krát počujem o takom produkte a celkovo o tej značke. Nikdy som sa s ňou nestretla a rada by som vedela o nej čosi viac. Ďakujem