Poradte nieco na energiu

Marika36

V noci čerstvý vzduch, takže nezatváraj okná celkom, športuj, dostatok tekutín, vitamínov. Zelenina, ovocie. To je asi základ. A dostatok spánku samozrejme.

Linda703

*Manusa83*
Ahoj, ja som jedna z tých ktorá sa aktívne venuje športu, čo by si potrebovala vedieť? Nejaké účinné rady ktoré mi pomáhajú, alebo? Kľudne sa pýtaj, rada ti odpoviem na všetky tvoje otázky:-)

Manusa83

Baby ďakujem Vám za všetky rady. Niektoré skúsim, hlavne asi tú stravu začnem trošku upravovať a snáď to pomôže. Ráno som práve že zvyknutá si dať len kávu ale tá ma niekedy preberie a niekedy nie. Čítala som už aj rôzne články čo zmeniť, tak niečo skúsim aplikovať. A ešte mám otázku, sú tu nejaké baby ktoré aktívne športujú?

emmi7

Ísť si zabehať alebo si dať ráno kávu, to ťa sto percentne nakopne do nového dňa a uvidíš ako ľahko sa ti bude robiť potom, ešte keď za tým behom si dáš studenú sprchu som si istá že už spať sa ti nebude chcieť :D

estera72

ja viem odporucat cistu a cerstvu matersku kasicku, velmi silny pripodny produkt, je vyborna aj na imunitu, nebudes unaveny, budes mat chut do zivota a budes plny energii.

Marion25

@Manusa83 mne osobne veľmi pomáha keď si dám ráno studenú sprchu a potom ako tu už aj baby písali tak na raňajky jem potraviny z ktorých viem že tú energiu dostanem. Niekedy keď je to už až moc kritické tak si spravím kávu, ale to býva málokedy

alinka44

vyskusaj vitamin D, ja som mala kvapky lepsie sa vstrebavaju D3, a citila som sa lepsie, mala som ich z vitarian.sk

klobucikovia

normalne potraviny, vsak popozeraj si ktoré-banan ,rozne ovocie zelenina, semienka,ked budes mas super stravu tak aj energia,ubrat plyn, trochu si zašportovať, priroda je najvacsia energia,nepozerat do PC dlho berie energiu, stretavat sa s pozitývnymi ludmi, hovorit o peknych veciach o tych negatívnych menej.Komedie smiech,
vsetko možne. hýbat sa.