Poradte nieco na energiu

Christian

Tiez som maval problemy s energiou, rano som siel do prace a uz na obed som zaspaval... Vyskusal som vselico, ale nic ma neprebralo ako napoj Blue, ktory som objavil nedavno... Je to proste energeticka pecka, bez vedlajsich ucinkov... Nejake info su o nom tu -odkaz odstránený-

Boban

Nazdarek! Ten Bodyfast poznam, uz som to mal. Pouzival som to pri skuskach ked som sa potreboval dlho do noci ucit. Je to celkom v pohode. Clovek je taky nabudeny z toho a dobre sa sustredi...

Gipoma

Ahojte! Aj ja som mala v poslednej dobe malo energie ale pomohol mi jeden doplnok stravy, vola sa to BodyFast a obsahuje Cordyceps, ginko, a rozne ine dobre veci a aj vitaminy. Da sa to zohnat len na internete -odkaz odstránený-. Naozaj doporucujem...

magda24

Odporucam vyskusat ajurvedske caje Tulsi. Mne dost pomohli. Neobsahuju kofein, ale dodaju energiu a povzbudia! Najviac mi chuti zazvorovy, ale aj ostatne su dobre. Maju ich napriklad tu: www.joga-ajurveda.sk

hammel

Môže to byť spôsobené krátkym spánkom alebo ak aj spíš dlho tak to asi bude tým, že ješ pred spaním. Pred spaním by si nemala jesť 4 hodiny lebo ak ideš spať telo sa dobíja ale zasa svoju energiu musí vkladať do nočného trávenia a tak sa potom ráno cítiš ospalá aj keby si spala 11 hodín :)

fpfp

hehe, bibba zozerie vecer 5 zopiclonov a cuduje sa, ze nema energiu. Chod rovno na psychiatriu a daj sa po vsetkych strankach vysetrit, ty truba.

mandolinka

bibba
29.12.10 23:56
71.46

nie som si ista, ci som tuto temu nevytvorila uz vcera (ak ano, ospravedlnujem sa, ze sa opakujem, ale nejak som ju nevedela najst)
k veci... hypnogeny, zopiclony, dormicumi (ci jak sa volal) mi nic nerobia.
existuju silnejsie lieky na spanie?
to neni mozne ze ja si musim dat aj styri tabletky. a aj tak spim len 5 hodin... prosim dajte tip ak mozte. fakt diky

Ty sa ešte čuduješ, že si ráno ospalá a nemáš energiu, ak sa pravidlne napchávaš liekmi na spanie. Zamysli sa nad sebou!!!

AdamKrt

Rano na energiu - niekomu pomaha kaviacka. Sam vsak nepijem kavu, tak urcite rozprudi krv umytie sa v STUDENEJ vode, beh, alebo kliky, drepy, brusaky a ine cvicenie.