Poradte nieco na energiu

Manusa83

Fúúha tých produktov na doplnenie energie tu je ozaj dosť veľa. Ale keďže pozerám že to už je trošku staršia téma, tak by som sa chcela spýtať ktoré z nich ste aj ozaj vyskúšali a či vám pomáhali? Tiež nepijem kávu a ani zelený čaj a ráno pokiaľ sa preberiem tak mi to dá zabrať. Potrebovala by som niečo, čo by ma hneď nakoplo, keďže mám namáhavú robotu a už od rána musím frčať. Ďakujem za všetky rady:-)

zikzak

Mne energiu hlavne po nocnych dodavaju CHIA semena a tiez som si zvykol pit zeleny jacmen. Na tu chut sa da zvyknut a hlavne, ze to zabera. Vyskusal som od viacerych vyrobcov, no tento mi zabera najlepsie: -odkaz odstránený-

fitMonka

Vyskusala som na energiu snad vsetky mozne doplnky, rozne druhy kavy, snad vsetky mozne energetaky, ale nic sa nechyta na Americky Blue energy od bhip-u. Energia neskutocna a je to cisto prirodne a zdrave, ziadny umely kofein ci taurin, minimum cukru,...

Radoslava123

Hneď ráno po zobudení vypiť veľa vody. Aspoň pol litra. Aj ja to tak robím a pomáha mi to. Káva by ma po zobudení neprebrala, ale voda áno.

Echo4

Ahoj, www.flavonmax.com pozri si tento produkt, predstavuje absolutny vrchol u vyživovych doplnkov (inač fakt nepreháňam :) ). Viď video a získaj viac informácií.. no a na tvoj problem by som odporucil konkretne Flavon max+ alebo Flavon Active.

tekvicka-micka

Ahoj :) túto únavu ak už nezaberá káva ani sprcha musíš poraziť nejakou náhradou ;) niečím čo obsahuje kofein a látky, ktoré podporujú aktivitu v tele. Mne pri malých deťoch zaberal mysliaci prášok, ktorý ma nejako dostal do stavu koncentrácie a pohotovosti:www.thebrainer.cz

RNG

Stimulanty rozneho druhu pracuju tak, ze po nich mas sice viac energie, ale je to obvykle na ukor dalsieho dna, ked mas potom menej.
Treba adresovat travenie(kyseliny enzymy mikrovlakniny, probiotika) znizovanie stresu a zlepsenie spanku(pozri pod mojim nickom na google.sk pod temami spanok, stress)
a tiez posilnenie cinnosti stitnej zlazy doplnkami jodu a selenu. Na vyrobu energie pomahaju aj doplnky ako ubiquinol, PQQ, ATP , kokosovy olej, cukor L-ribose a podobne. Tieto zvysuju vyrobu energie bez nasledkov na druhy den, tj to nie su len stimulanty

even201

mne pomohla zmena stravy. radšej viackrát a v malom množstve, málo sacharidov, lebo to ťa uspáva, a viac zeleniny, vlákniny, olejovín a podobne. alebo ešte skúsiť adaptogénne huby, napr. cordyceps, ten by mal prirodzene podporiť a zvýšiť imunitu. ja som našla taký s dvojitým extraktom s 1,5g. ráno namiesto kávy ma to pekne naladí do dňa. teraz objednávam z pharmhealth.eu